На Suzuki Intruder до Вінниці приїхав Василь Вірастюк

21.07.11 10:14 5535

Під аркою Центрального парку він поділився, що вінницькі дороги “БайКрай” проїхав на одному диханні

На Suzuki Intruder до Вінниці приїхав Василь Вірастюк

Двадцятого липня близько 10 години ранку до Вінниці завітав Василь Вірастюк, український стронгмен, володар титулу “Найсильніша людина світу” (2004 року). Він та його команда — всього вісім байкерів — вирішила об’їхати 25 обласних центрів за 10 днів. Тур назвали “БайКрай” і присвятили проблемам на дорогах.

- Чого ми виїхали — щоб привернути увагу до тих проблем, які існують на дорогах. Зокрема навіть неповазі на дорогах до 2-ох колісного транспорту, - ділиться Василь. - Або ж наголосити на неписаних правилах. Бо, наприклад, у Європі, коли ви потрапляєте у пробку, то завжди ліворуч залишається вільною смуга у 1,5 — 2 метри. Чомусь наших автомобілістів щось давить всередині, якщо ти рухаєшся швидше, і вони всіляко заважають це робити.

Під час поїздки у кожному місті “БайКраїстів” підтримували і зустрічають місцеві байкери. Хтось при в’їзді, хтось за 110 кілометрів, як на шляху до Хмельницького. У Вінниці ж це були “Атаманы дорог” та Вінницька мотоспільнота "Шатун”. Представник останньої Ігор подарував гостям на згадку про Вінницю та мотоспільноту бондани із логотипом шатунів.

Затриматись у Вінниці на деякий час гостям не вдалось, оскільки ті одразу після прес-конференції направились до Черкас.

Василь приїхав до Вінниці на своєму Suzuki Intruder (об’єм двигуна 1800). І за весь маршрут по Україні планують проїхати приблизно шість тисяч кілометрів. Поки що на пройденому шляху, байкери їхали із Західної України, вони відзначили гарну дорогу зі Львова до Ужгорода та з Києва до Рівного. Хоча зізнались, що “вінницькі дороги проїхали на одному диханні”.

Завершити поїздку байкери планують 27 липня у Києві.

Фоторепортаж мотопробігу БайКрай у Вінниці

Фото

На Suzuki Intruder до Вінниці приїхав Василь Вірастюк На Suzuki Intruder до Вінниці приїхав Василь Вірастюк

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга Ольхова
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)