Вінничани здобували досвід у Росії

27.07.11 15:05 2320

Міжнародну конференцію в Росії відвідав Вінницький благодійний фонд місцевих громад «Подільська громада»

Вінничани здобували досвід у Росії

На конференцію до міста Чайковський, що в Росії, їздила представниця Вінницького благодійного фонду місцевих громад "Подільська громада" Альона Кирилюк. ХІІ Міжнародна Конференція Партнерства Фондів Місцевих Громад (така повна назва) проходила у Пермському краю з восьмого по дев’яте липня. Окрім Вінниці Україну ще представляв Миколаївський фонд розвитку міста.

Хоч і дорога була дальньою — два з половиною дні в одну сторону-  і сама конференція тривала два дні, проте вінничанка задоволена поїздкою.

- Я не шкодую, що витратила час, бо воно того варте. Зрозуміла, як саме залучати громаду до активності. Нам показали, як сприймають сайт громадської організації різні категорії людей: бізнесмени, випадкові відвідувачі, спеціалісти з інших подібних фондів чи організацій, - розповідає керівник грантового відділу та молодіжних програм Альона Кирилюк. - До цього я побувала на різних тренінгах, але цей точно можу назвати професійним і цікавим, він повністю відповідав назві «Професіоналізм в благодійництві».

Адже головною метою конференції було вивчення нового сучасного підходу і досвіду роботи місцевих громад. Цікавим було і те, що осторонь не залишились регіональні експерти, представники органів влади та бізнесу, - вони теж взяли участь у майстер-класах і тренінгах. Досвідчені — ділились власним досвідом.

На секції "Новий формат розвитку: результати та плани "Байкальський фонд місцевої громади презентував створений клуб жінок, що займаються бізнесом, які активно взялися за розвиток благодійності в регіоні. А Ульянівський ресурсно-інформаційний фонд представив стипендіальний конкурс для школярів. Фонд "Самарська губернія" - Форум "Срібний вік", який узагальнив і презентував досвід зі створення умов для вирішення проблем людей похилого віку.

Така поїздка стала можливою завдяки фінансової підтримки ICAP “Єднання”.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)