Новий рентген-апарат передали вінницькому центру матері і дитини

07.02.13 09:54 3402

Мобільну рентген-установку придбали для відділення інтенсивної терапії вінницької лікарні «Центр матері і дитини». Кошти на закупку обладнання надав меценат Петро Тихонюк. Відтепер робити якісне обстеження та знімки немовлят з малою вагою тіла лікарі зможуть завдяки сучасному апарату.

Новий рентген-апарат передали вінницькому центру матері і дитини

Також центр матері і дитини у Вінниці може стати платформою для відкриття обласного перинатального центру для виходжування недоношених немовлят. Таку попередню інформацію надав заступник вінницького міського голови Андрій Рева під час вручення обладнання.

- Нині, з огляду на медичну реформу, вирішується питання про виділення 70-ти мільйонів гривень для створення перинатального центру обласного значення. До сьогодні, на жаль, питання про місце його розташування не вирішено, проте той варіант, що центр може запрацювати у вінницькій лікарні «Центр матері і дитини», все ж можливий.

Довідка:

Центр матері і дитини запрацював у 2006 році. За 5 років у відділенні інтенсивної терапії медики врятували життя 545 малюкам, котрі народилися з надзвичайно малою вагою тіла (80 новонароджених мали вагу менше одного кілограма).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВінницяОК
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)