Держслужба з лікарських засобів України заборонила вітчизняний лікарський засіб «Но-шпа»

18.02.14 15:03 3319

У зв'язку встановлення факту фальсифікації лікарського засобу

Держслужба з лікарських засобів України заборонила вітчизняний лікарський засіб «Но-шпа»

Держслужба з лікарських засобів України своїм розпорядженням заборонила реалізацію, зберігання та застосування вітчизняного лікарського засобу «Но-шпа».

Інформує офіційний сайт відомства. Як зазначено у розпорядженні Держлікслужби (№ 3054 від 17 лютого), це зроблено на підставі встановлення факту фальсифікації лікарського засобу. Заборонена реалізація та застосування лікарського засобу «Но-шпа», пігулки по 40 міліграм № 20 у флаконах серії 2V279, з маркуванням виробника Аптека №1 «Л-Фарма», Україна. Нагадаємо, раніше Державна служба з лікарських засобів України заборонила реалізацію, зберігання та застосування українського лікарського засобу «Діамантовий Зелений», тобто так званої зеленки, лікарського засобу «Йод», лікарського засобу «Корвалдин», препаратів від дисбактеріозу індійського виробництва, «валер'янки в пігулках болгарського виробництва».

Фото

Держслужба з лікарських засобів України заборонила вітчизняний лікарський засіб «Но-шпа» Держслужба з лікарських засобів України заборонила вітчизняний лікарський засіб «Но-шпа»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Теги: ліки
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)