Вінницькі "швидкі" обладнають датчиком GPS, а лікарям дадуть планшети

25.03.14 10:05 2126 0

Керівник області Анатолій Олійник ознайомився з моделлю роботи Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та реалізацією національного проекту «Вчасна допомога»

Вінницькі "швидкі" обладнають датчиком GPS, а лікарям дадуть планшети

Згідно з проектом «Вчасна допомога», усі виклики на номер 103 будуть надходити до автоматичної системи, де оброблятимуться і диференціюватимуться за окремими службами. Відповідальні диспетчери, заповнивши карту прийому викликів та зафіксувавши інформацію про пацієнта й про те, що сталося, передаватимуть ці відомості диспетчерам направлень. Ті ж, у свою чергу, спрямують для обслуговування виклику найближчу до пацієнта бригаду «швидкої». Адже централізована оперативно-диспетчерська служба з використанням сучасних телекомунікаційних та інформаційних технологій якраз дасть можливість відстежувати, звідки здійснюється виклик та яка бригада ШМД перебуває на найближчій до нього відстані.

Ця ж система передбачає забезпечення кожного автомобіля «швидкої» датчиком GPS та планшетами для лікарів, на яких міститиметься вся необхідна для медика інформація: карти, протоколи обслуговування тощо. Відтак лікар в онлайн-режимі зможе передати диспетчеру відомості про виклик, поставлений діагноз та лікування. Лише після отримання цієї інформації виклик вважатиметься відпрацьованим.

Переглянувши презентаційні матеріали, голова облдержадміністрації висловив переконання, що така система роботи дозволить зменшити час прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта та значно оперативніше реагувати на виклик. А відтак запевнив: обласна влада докладе усіх зусиль, щоб Національний проект «Вчасна допомога» на Вінниччині відбувся.

Фото

Вінницькі "швидкі" обладнають датчиком GPS, а лікарям дадуть планшети Вінницькі "швидкі" обладнають датчиком GPS, а лікарям дадуть планшети Вінницькі "швидкі" обладнають датчиком GPS, а лікарям дадуть планшети Вінницькі "швидкі" обладнають датчиком GPS, а лікарям дадуть планшети

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)