Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск

08.04.16 17:02 1483 0

Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск

8 квітня вінничани мали змогу безкоштовно виміряти артеріальний тиск та дізнатися про рівень глюкози у крові. Акція проводилася до Всесвітнього Дня здоров’я у Прозорих офісах міста, а також у Центрах первинної медико-санітарної допомоги.

В холі Вінницької міської ради двоє дівчат медсестер за допомогою глюкометра перевіряли рівень глюкози в крові, результати вінничани отримували одразу. Також вони перевіряли тиск.

За словами медсестри Оксани, найчастіше зверталися жінки похилого віку. За період перевірки було виявлено декілька людей з високим рівнем цукру, але медсестра запевняє, що це не означає що ці люди хворі на цукровий діабет.

«27 чоловік мали підвищений рівень цукру в крові. Цим людям ми даємо направлення і вони мають повторно в лабораторії здати кров», - каже медсестра Оксана.

Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск

Довідка

Цукровий діабет - це група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, внаслідок чого виникає стійке підвищення рівня глюкози в крові — гіперглікемія.

Фото

Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск Сьогодні вінничанам безкоштовно перевіряли рівень цукру в крові та вимірювали тиск

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Винница.info
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)