Вчені створили ліки від раку шкіри та грудей

07.06.11 10:14 4359

Американські вчені розробили експериментальні ліки від раку шкіри та раку грудей. Препарат від раку шкіри врятував 84% людей, серед тих, хто тестував його на собі.

Вчені створили ліки від раку шкіри та грудей

Американські вчені на з'їзді Американського товариства клінічної онкології заявили про створення трьох препаратів, розроблених для лікування раку шкіри і грудей.

Найбільшу увагу лікарів привернув препарат Вермурафеніб, що впливає на генетичну мутацію в клітці, яка приблизно в половині випадків є причиною захворювання на меланому. У США від цього захворювання щорічно вмирають близько дев'яти тисяч людей.

"У тестуванні нового препарату взяли участь 675 хворих у різних країнах, у яких була виявлена ​​неоперабельна меланома в прогресуючій стадії. У ході клінічних випробувань дослідники порівнювали дію Вермурафеніба з Декарбазіном, препаратом, використовуваним в хіміотерапії при лікуванні раку шкіри. З тих хворих, яким двічі в день давали таблетки Вермурафеніб, через півроку живими залишилися 84 відсотки", - заявив керівник проекту доктор Пол Чепмен з нью-йоркського Центру ракових досліджень імені Слоуна Кеттерінга,

Чепмен вважає цей результат разючим і вкрай важливим статистично.

За даними медиків, новий препарат може бути схвалений Федеральним управлінням з лікарських препаратів США і з'явиться на ринку вже через півроку.

Інший представлений в Чикаго антираковий препарат Ервой стимулює імунну систему організму на боротьбу з метастатичною меланомою і вже схвалений федеральними органами.

Його застосування дозволило на третину збільшити виживання хворих цим різновидом меланоми. Вартість повного тримісячного курсу лікування становить 120 тисяч доларів.

Третій препарат - Аромазин - удвічі знижує ризик захворювання на рак грудей і дає менше побічних ефектів у порівнянні з іншими вже схваленими медикаментозними засобами. Вміщені в ньому інгібітори ферменту ароматази блокують утворення естрогену - гормону, що сприяє зростанню пухлин молочної залози.

Нагадаємо, раніше група британських вчених їх Університету Східної Англії виявила ген, відповідальний за розповсюдження ракових клітин в організмі.

Блокування цього гена може виявитися універсальними ліками від злоякісних пухлин, у тому числі на пізніх стадіях захворювання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)