Вінниця прощається з Максимом Шимко

23.02.14 12:55 11484

Вінниця прощається з Максимом Шимко

Сьогодні Вінниця в сльозах – сотні вінничан прийшли попрощатися з 33-річним Героєм Майдану Максимом Шимко. 20 лютого він став одним із десятків українців, які загинули від снайперського відстрілу у Києві. Труну з Максимом з двору будинку, де він жив, виносили під скандування «Герой!». Поховають його на Центральному міському кладовищі.

Нагадаємо, що 21 лютого, після трагічних подій у Києві, депутати Вінницької міської ради перейменували у місті площу Радянську у площу Героїв Майдану. На жаль, серед них опинилося і двоє жителів Вінниччини. Ще одним трагічно загиблим на Майдані став 50-річний художник із Жмеринки Валерій Брезденюк, якого проводили в останню путь 22 лютого.

Фото

Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко Вінниця прощається з Максимом Шимко

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)