У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком

02.02.15 10:03 3469

У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком

В останній день січня у Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком.

Загинув 38-річний боєць під час виходу з оточення між населеними пунктами Дяково та Нижній Нагульчик Донецької області ще 6 серпня 2014 року. Однак, раніше він був у списку зниклих безвісти під №1. Тіло бійця вдалося ідентифікувати за результатами проведених експертиз.

У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком

Проводжали в останню дорогу мужнього земляка близькі, бойові побратими, друзі, земляки.

Поховали бійця на Алеї Слави Центрального кладовища у м. Вінниця. Українська земля, яку він боронив у боях з окупантами, прийняла свого сина під звуки салюту почесної варти.

Вічна пам’ять Герою!

Фото

У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком У Вінниці попрощалися із героєм-земляком, старшим прапорщиком прикордонної служби Ігорем Присяжнюком

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)