Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком

02.02.15 11:32 5314

 Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком

В перший день лютого у Вінницькому Будинку Офіцерів відбулась церемонія прощання із героєм Майдану, відважним учасником бойових дій на Сході України, добровольцем батальйону "Айдар" Олександром Захарчуком.

Загинув 43-річний Олександр Захарчук ще 2 грудня 2014 року біля міста Щастя на Луганщині внаслідок обстрілу з «градів». Понівечене тіло воїна було доставлено на ідентифікацію у Запоріжжя.

Проводжали в останню дорогу мужнього земляка рідні та близькі, бойові побратими, представники влади, друзі, небайдужі вінничани.

 Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком

В загиблого залишилась дружина, дві доньки та онучка.

Герої не вмирають!

Фото

 Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком  Вінниччина попрощалась з воїном-героєм Олександром Захарчуком

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)