У Вінниці в результаті падіння завантаженого меблями ліфту важко травмовані 3 робітників

01.10.09 17:45 3094

Те, що ліфтове господарство Вінниці перебуває у не дуже привабливому стані, ні для кого з городян не є секретом. Але аварія, що сталася у перший день жовтня, навіть і близько не спадає на думку.

У Вінниці в результаті падіння завантаженого меблями ліфту важко травмовані 3 робітників


Близько о 10:30 в одному із приміщень колишнього підшипникового заводу 3 працівників фірми «Мегаспорт» завантажували меблі до ліфту для їх подальшого транспортування на третій поверх.За словами одного з очевидців, робітники в ліфт під час транспортування не заходили, а зайшли вже на третьому поверсі, щоб витягнути меблі. В цей час ліфтова кабіна обірвалась і полетіла донизу. В результаті падіння всі чоловіки отримали важкі травми різних ступенів важкості та каретами «швидкої допомоги» були доставлені до травматологічного відділення міської клінічної лікарні №2.


Нині залишається сподіватися лише на Бога та професіоналізм вінницьких лікарів. Щодо самого ліфта, то ніхто з представників, які орендують чи є власниками приміщення, під час перебування на місці пригоди не продемонстрував документи, які б підтверджували випробовування чи технічний стан ліфтової кабіни та шахти, завірених організацією, яка має на це відповідну ліцензію. Цю ж думку підтвердили і фахівці Держгірпромнагляду. Виходить, що користувалися безгоспним ліфтом, випробовуючи долю... Таки довипробовувалися!.. Залишається сподіватися, що постраждалих роботодавці не залишать напризволяще та матеріально компенсують хоча б лікування. А всі крапки над «і» у цій історії поставлять правоохоронці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:МНС України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)