У Вінниці застрелився слідчий райвідділу міліції

21.05.10 07:45 3449 8

Слідчий Староміського райвідділу міліції Вінниці застрелився із табельної зброї.

У Вінниці застрелився слідчий райвідділу міліції

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції начальник ГУ МВС у Вінницькій області Валерій НОНІК.

За його словами, трагедія сталася 19 травня близько 18.25. 23-річний слідчий зачинився у службовому кабінеті і вистрелив собі у скроню.

В.НОНІК зазначив, що самогубство сталося в той момент, коли у кабінеті начальника райвідділу міліції проходила нарада, а в кабінеті, де сталася трагедія, не було нікого.

"У нас були сумніви щодо самогубства, але експерти-криміналісти зробили змив рук і знайшли на них залишки пороху", - додав він.

В.НОНІК повідомив, що загиблий працював у слідчому управлінні з лютого 2010 року і не вів резонансних кримінальних справ, «Тому міліція не пов`язує самогубство з його службовою діяльністю», - зазначив він.

За фактом самогубства створена комісія, до якої увійшли представники прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Комісія має встановити причину трагедії.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Витя
  Витя
  02-06-10, 16:05 | IP:77.121.107...
  Та убили его... что тут нужно доказывать, когда у него всё тело в побоях, и всё лицо побито? Фото напечатали в прессе, каждый мог видеть.
 • 7. Юстиція
  Юстиція
  02-06-10, 14:16 | IP:193.243.159...
  Зачем писать такую брехню?????!!!!!!!!!!! Не в "скроню" он застрелился. Выстрел был произведён в грудь. Да и не было там никакой "нарады" у начальника. (я знаю, так как работаю в этом отделении).А на что действительно стоит обратить внимание, но все упорно не хотят, так это на то, что где руководил подразделением начальничек, который сейчас в Старогородском, там были самоубийства, а именно это уже четвёртое. К тому же три из них были сделаны с табельного оружия. Но это вообще в рамки не укладывается, так как я за всю работу не видела ни одного самоубийства в грудь...
 • 6. Анатолій
  Анатолій
  26-05-10, 22:55 | IP:95.134.143...
  В Новій Україні (після 2020р.) співробітники МВС будуть реагувати в першу чергу на звернення громадян, "ЦУ" будуть стосуватися тільки межрегіональних злочинів. Керівники підрозділів будуть звітувати в центральний апарат не про зменьшення злочинності та збільшення розкриттів, а про зменшення скарг громадян на бездіяльність МВС або їх злочинну діяльність.
 • 5. Георгій
  Георгій
  26-05-10, 00:05 | IP:95.134.85...
  Питання, питання і ще раз питання..... Знайшли в 18-30, а робочий день закінчується в 18-00 ? ( І не треба тут посилатися на ненормований робочий день – це слідчий, а не опер). Чомусь не на своєму робочому , а в кабінеті заступника начальника ? Всі (!?) співробітники були на нараді у начальника слідства, а покійного слідчого на нараді чомусь не було? Чого його не було на нараді у начальника? Чи може був та з якихось причин цю нараду залишив або з наради прогнали „в назидание другим” ? Чи не ці „розборки польотів” стали наслідком „ЧП” ? І взагалі, чи не пов’язано це все з курсом нового керівництва УМВС, в основі якого закладено принцип визнання результатів роботи лише за кількістю обвинувальних вироків у судах? Накінець, чи є впевненість в тому, що спільна група дасть відповідь на ці та безліч інших питань, адже її основне завдання захист честі відомчого мундиру, а вірніше взаємопов’язаної системи так званих правоохоронних органів.

 • 4. Сергій
  Сергій
  24-05-10, 15:57 | IP:77.121.96...
  доповню Галину
  його вбили його ж колеги!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)