Від удару струмом підполковник всадив у себе ножа

15.06.10 10:06 2792

Півгодини стікаючий кров'ю чоловік пролежав під напругою

Від удару струмом підполковник всадив у себе ножа

О 12 год. 10 червня в селі Тютьки Вінницького району знайшли тіло 57-річного вінничанина. Чоловіка вразило струмом, коли той налагоджував електромережу на своїй дачній ділянці, повідомляє МНС.

"Володимир Васильович з ранку працював дрилю. Напевно хотів подовжити переноску. Але не вимкнув її з розетки. Як стався удар, бачив сусід. Але, подумав, що Васильович просто приліг відпочити. Через півгодини гукнув спитати, як справи. Але ніхто не відповів. То сусід пішов подивитися, що трапилося. У померлого було хворе серце. Він збирався через це ще й й групу інвалідності оформлювати", - розповіла сусідка, імені попросила не називати.

В руках загиблого знайшли розкладний ніж.

"Як сусіда вдарило струмом, він себе й до всього і ножем в груди поронув. Так і лежав півгодини у крові, з рота піна йшла. Страшне видовище! Добре, що сусід, який його знайшов, працював електриком. Одразу відключив переноску. А була б на його місці якась жінка. Сама б під струм попала", - додала жінка.

Загиблий полковник міліції в запасі. Отримав дачну ділянку у 1989 році. З дружиною Марією виховали двох дочок, мали трьох онуків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)