Google Chrome визнано найшвидшим браузером

11.08.11 01:13 1839

Компанія Compuware опублікувала результати нового дослідження з вимірювання швидкості завантаження веб-сайтів у користувачів різних браузерів. На першому місці за реальною швидкістю завантаження виявився браузер Chrome компанії Google.

Google Chrome визнано найшвидшим браузером

Протягом місяця дослідники проаналізували більше 1,8 млрд завантажень близько 200 ресурсів.

Найшвидше завантажуються сайти у користувачів Chrome 12, останньої версії даного браузера, що потрапила в дослідження (нещодавно вийшов Chrome 13). Середня швидкість завантаження сторінки на Chrome 12 склала 3,433 секунди. Показник Chrome 11 — близько 3,7 секунди, а Chrome 10 — 4 секунди.

Браузер Firefox посів друге місце за швидкістю завантаження. Середній показник при використанні версії Firefox 5 склав близько 3,9 секунди. Час завантаження сторінок при використанні більш старих версій програми виявився трохи нижчим.

Safari від Apple і Internet Explorer від Microsoft продемонстрували найгірші результати. Safari 5 завантажує сторінки, в середньому, за 4,5 секунди, тоді як Internet Explorer 9 для цього потрібно більше, ніж 4,5 секунди, в середньому. Найгірший показник серед усіх версій, які брали участь у дослідженні, у Safari 4 — більше 6 секунд.

В якості другого показника фахівці також досліджували швидкість рендеринга — час, необхідний для того, щоб на екрані з'явилася видима частина сторінки. За даним показником Firefox 5 випередив Chrome 12 — 2,18 секунди проти 2,374 секунди відповідно. Як відзначають дослідники, вони проводили аналіз саме на реальних показниках, спираючись на те, як браузери працюють у справжніх користувачів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дзеркало тижня
Система Orphus

Останні новини

Реклама