У соціальній мережі ВКонтакті створили функцію персонального радіо

16.01.12 11:37 1799 0

Користувачі соціальної мережі ВКонтакті отримали можливість транслювати музику, що прослуховують

У соціальній мережі ВКонтакті створили функцію персонального радіо

Користувачі соціальної мережі ВКонтакті отримали можливість транслювати музику, що прослуховують, у рядок статусу на своїй сторінці, повідомляється у групі розробників соціальної мережі.

Для початку і закінчення трансляції при прослуховуванні аудіозаписи в соцмережі користувачеві досить натиснути кнопку Транслювати на мою сторінку в меню плеєра.

Відвідувачі його профілю зможуть приєднатися до прослуховування, що, за заявою в анонсі нововведення, перетворює кожного користувача ВКонтакті в "окрему радіостанцію".

У стрічку новин про початок трансляції не повідомляється, і про неї можна дізнатися тільки на сторінці користувача. Як вказує Василь Бабич, розробник функції, аудіозапис в статусі не зберігається назавжди, а зникає при відключенні трансляції або припинення відтворення.

Бабич пише, що ідея "персонального радіо" з’явилася у нього о 12:20 13 січня, а вже о першій годині ночі 14 січня він завершив її розробку.

Нагадаємо, на початку січня соціальна мережа ВКонтакті початку обмежене тестування функції відеодзвінків. За даними учасників групи, можливість протестувати функцію відеочату мають лише ті люди, які зареєструвалися в соціальній мережі в числі першого мільйона користувачів. Це відноситься як до ініціатора виклику, так і до абонента.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:КорреспонденТ.biz
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама