Яндекс.Навігатор заговорив українською

28.11.12 11:37 2181 0

Яндекс випустив нову версію Навігатора. Ця мобільна програма вміє підказувати дорогу українською мовою та розуміє голосові команди.

Яндекс.Навігатор заговорив українською

Наприклад, достатньо натиснути на значок мікрофона та вимовити "На вулицю Фрунзе!" — і програма побудує маршрут. Голосове керування запущене в режимі бета-тестування.

У новому Навігаторі інтерфейс і голосові підказки доступні українською та російською мовою. Програма враховує мовні вподобання користувача та спілкується з ним тією мовою, яку він вибрав у налаштуваннях телефона. Голосовий супровід тією чи іншою мовою доступний у двох варіантах — у жіночому та чоловічому виконанні. Жіночий голос користувачам уже знайомий за попередньою версією Навігатора.

Нова програма не лише "говорить" двома мовами, а й розуміє голосові команди. Це дозволяє керувати Навігатором, не відволікаючись від дороги. За допомогою голосових команд можна будувати маршрути, а також повідомляти про події на дорозі. Програма розуміє, що значить "їдемо на вулицю Петровського", або, наприклад, "тут ДТП". Керування голосом поки що працює в режимі тестування. Щоб навчити Навігатор безпомилково розуміти голосові команди, важливо отримати якомога більше відгуків користувачів. Для надсилання таких повідомлень на Яндекс.Картах є форма зворотного зв’язку.

Завантажити програму можна в AppStore та Google Play, а дізнатися подробиці про неї — у блозі Яндекс.України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Яндекс
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама