«Супервизначник номеру» від «Київстар» визначить навіть приховані номери

02.01.13 16:10 4189 2

«Київстар» запустив нову послугу, яка забезпечить спокій та комфорт абонентів, — «Супервизначник номеру». Цей сервіс здатний визначати номери, з яких до клієнта поступають вхідні дзвінки, навіть якщо в ініціатора дзвінка підключена послуга «Антивизначник номера».

«Супервизначник номеру» від «Київстар» визначить навіть приховані номери

«Супервизначник номеру» пропонується клієнтам передплаченої та контрактної форми обслуговування «Київстар», Beeline, djuice, а також корпоративним абонентам «Київстар». Введенням такої послуги «Київстар» забезпечує потребу клієнтів дізнаватися про вхідні дзвінки з невизначених номерів, не блокуючи їх. Адже до call-центру оператора поступає чимало скарг щодо дзвінків з номерів, які клієнти бажають дізнатися, але потреби позбавитись усіх вхідних дзвінків з прихованих номерів абоненти не мають. Послуга «Супервизначник номеру» користується неабиякою популярністю в інших країнах, зокрема в Росії, де вона успішно функціонує в усіх операторів «великої трійки».

Плата за підключення послуги не справляється. Для абонентів передплаченого зв’язку вартість надання послуги стягується щоденно — абонплата 1,70 грн/день. Для контрактних та корпоративних клієнтів — щомісячна абонплата 50,00 грн/місяць.

Введенням послуги «Супервизначник номера» «Київстар» продовжує піклуватися про комфорт та спокій своїх абонентів. Так, восени оператор запропонував клієнтам сервіс «Стоп-лист», що дозволяє абонентам складати список зі 100 номерів, з яких вони не бажають отримувати вхідні дзвінки та повідомлення. Також користувач може заблокувати вхідні дзвінки з усіх прихованих номерів.

Послуга «Супервизначник номеру» введена в тестовому режимі.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сергій
  Сергій
  03-01-13, 00:49 | IP:176.32.10...
  Дивує послуга Стоп-лист, чому мені без попередження надходить реклама, а за її відсутність я маю платити щодня, так саме і з прихованими номерами, так як в налаштуваннях усіх телефонів раніше була функція визначення номеру, з якого дзвонять, - зрозуміло, що у всіх вона була ввімкнена. То де тут мій вільний вибір? А дана стаття свідчить лише про монополістські замахи компанії, якою користується більшість, що лише відштовхує від користування її послугами.
 • 1. Оксана
  Оксана
  02-01-13, 20:13 | IP:91.124.35...
  ДО чого такі труднощі вигадувати? Адже якщо абонент зареєстрований в системі Мій Київстар,він має змогу продивлятися щомісяця списоквсіх вхідних та вихідних дзвінків,при чому всі приховані номери в цьому списку показуються справжніми. І не перший рік така послуга існує.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама