Яндекс підготував для українських користувачів iPhone особистого перекладача

26.03.13 14:15 2476 0

Яндекс.Переклад для iPhone вміє перекладати слова та фрази з дванадцяти мов українською та назад.

Яндекс підготував для українських користувачів iPhone особистого перекладача

Яндекс підготував для українських користувачів особистого перекладача. Яндекс.Переклад для iPhone вміє перекладати слова та фрази з дванадцяти мов українською та назад.  Інтерфейс програми доступний українською, російською та англійською мовами. Її буде встановлено автоматично відповідно до мови у смартфоні користувача.

Програма перекладає не лише окремі слова, а й цілі тексти — до 10 тисяч знаків. З її допомогою можна, наприклад, прочитати лист незнайомою мовою або зарубіжну статтю. Щоб людина могла швидко набрати текст на мобільному, у програмі є підказки. Паралельно до введення слів і фраз з'являється переклад: програма працює, як перекладач-синхроніст. Єдине, що їй потрібно — це мобільний інтернет. Уже здійснені переклади можна подивитися і без підключення до мережі.

У мобільній програмі використовується та ж технологія статистичного машинного перекладу, що й на translate.yandex.ua. Вона спирається не на правила та словники, а на живу мову. Це дозволяє сервісу постійно поповнювати свій словниковий запас. Докладніше про те, як працює машинний переклад Яндекса, розказано в розділі "Технології" на сайті компанії.

Завантажити програму Яндекс.Переклад можна в AppStore.

Яндекс.Переклад володіє англійською, болгарською, іспанською, італійською, німецькою, польською, російською, румунською, сербською, турецькою, українською, французькою та чеською мовами.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Яндекс
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама