Голосовий пошук від Google запрацював українською

07.07.13 08:11 1943

Компанія Google оголосила про запуск голосового пошуку українською мовою: тепер власники пристроїв на мобільній ОС Android можуть користуватися голосом для пошуку необхідних речей.

Голосовий пошук від Google запрацював українською

Як повідомили в компанії, під час розробки та тестування цієї функції, команда зіткнулась з певними проблемами через різну вимову та місцеві діалекти, притаманні різним регіонам на території України. Проте, проблему було подолано, і чим більше людей буде користуватись Голосовим пошуком, тим більш точнішим він буде ставати, пише Watcher.

Керівником групи волонтерів, яка озвучувала первинну базу слів пошуку, стала Леся Слюсаренко. Щоб почати роботу з Голосовим Пошуком Google, треба спочатку визначитись, який у вас телефон. Якщо ваш телефон працює із ОС Android 2.2 або вище, ви побачите значок мікрофона на віджеті Пошуку Google на вашому робочому столі мобільного телефона, і все, що вам потрібно зробити, це натиснути на значок, щоб почати Голосовий Пошук. В іншому випадку, ви можете встановити програму Голосовий Пошук з Google Play.


Протягом найближчого часу Голосовий Пошук Google також стане доступним для iPhone та браузера Chrome на десктопах.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:texty.org.ua
Теги: Google
Система Orphus

Останні новини

Реклама