У Інтернеті вводять нелатинські доменні імена

31.10.09 01:22 1911

Американська організація Icann, регулююча систему найменування сайтів, схвалила впровадження нелатинських доменних імен.

У Інтернеті вводять нелатинські доменні імена

Некомерційна організація Icann, що здійснює нагляд за адресами Інтернет-сайтів затвердила можливість використання івриту, хінді, корейського і деяких інших нелатинських мов в адресах веб-сторінок.

Рішення було ухвалено після закінчення тижневої наради в Сеулі (Південна Корея). Воно значно розширить можливості користувачів. Всього ICANN було потрібно декілька років дискусій і тестувань, щоб прийти згоди в даному питанні.

Рішення відкриває шлях для урядів або їх уповноважених подавати заявки на конкретні імена сайтів, ймовірно вже з 16 листопада.

Інтернет-користувачі зможуть насолодитися новинкою вже на початку наступного року.

Нагадаємо, що у деяких країнах, зокрема, в Китаї і Таїланді, назви сайтів вже можна вводити на мовах цих держав, проте ці розробки не визнані на міжнародному рівні, і такий спосіб введення може спрацювати не на всіх комп'ютерах.

Icann була заснована американським урядом в 1998 році для впорядковування розвитку Інтернету.

У вересні 2009 року американська влада під тиском критики ослабили контроль над діяльністю Icann, і з 1 жовтня організація отримала автономний статус.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама