Google відкрив офіс в Україні

23.06.10 11:40 2084

В офіційному офісі Google в Україні працюватимуть 7 співробітників. Пріоритетною для Google в Україні буде робота над сервісами інтернет-карт.

Google відкрив офіс в Україні

Корпорація Google відкрила офіційний офіс в Україні, заявив Нельсон Маттос, віце-президент компанії з розробкам у Європі, Близькому Сході та Африці.

"В офісі працюватимуть 7 співробітників", - зазначив Маттос.

У планах Google - активізація роботи над україномовними версіями продуктів компанії.

Зокрема, менеджер з розвитку бізнесу Google в Україні Дмитро Шоломко відзначив, що пріоритетною буде робота над сервісами інтернет-карт. "Також ми активно просуватимемо наш інтернет-браузер Chrome", - пояснив Шоломко.

Раніше кокуренти Google заявляли, що, очевидно, компанія вирішила розширювати свою присутність в Україні у зв'язку з активним зростанням контекстного сегменту ринку інтернет-реклами.

Наразі Google є одним з лідерів ринку онлайн-реклами у світі. Основними споживачами послуг корпорації є мережеві бізнеси - інтернет-аукціони, торгові майданчики, соціальні мережі.

Основний конкурент корпорації на українському ринку - "Яндекс" – зізнається, що саме контекстна реклама приносить найбільшу частину прибутків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама