Новий сплеск читацької активності в Uaнеті

30.11.10 17:38 1759 0

Прийняття Податкового кодексу викликало сплеск активності у читачів стрічки новин на національному інтернет-порталі UKR.NET.

Новий сплеск читацької активності в Uaнеті

Якщо в жовтні країна жила виборами в місцеві ради, то листопад сколихнув Україну Податковим кодексом. Стрічки новин вітчизняних ЗМІ пістрявили повідомленнями про другий Майдан, податковий бунт, невдоволення підприємців та ін.

В перші дня після початку «податкової кампанії» середньодобова кількість кліків по новинах на порталі UKR.NET збільшилась на третину порівняно з початком місяця.

В цей період дві третини найпопулярніших новин з ТОП-20 на порталі UKR.NET так чи інакше торкались подій, які були пов’язані з прийняттям головного податкового документу країни. Найпопулярнішими сюжетами у читачів новин на порталі UKR.NET на минулому тижні були «Предприниматели против Налогового кодекса», «Трансляция видео с Майдана» и «Новшества налогового кодекса».

Довідка.
Національному інтернет-порталу UKR.NET (www.ukr.net) 6 років. На сьогодні він є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів – його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind). На порталі UKR.NET зібрано оптимальний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних багатьма українськими користувачами сервісів: новини, пошта, погода, каталог інтернет-магазинів, персональний сервіс закладок та ін.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:UKR.NET
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама