У Німеччині створили робочий стіл майбутнього

02.12.10 15:31 1658 0

Учені з Аахенського інституту (Німеччина) створили комп'ютерну робочу станцію, яка, на їхню думку, має радикально змінити вигляд робочих місць офісних службовців.

У Німеччині створили робочий стіл майбутнього

Не завадить нова розробка і графічним дизайнерам, працівникам поліграфії і проектувальникам.

В інституті вже створено повнофункціональний прототип. Можливо, після низки удосконалень винахід надійде в продаж, повідомляє РБК daily.

Небанальна розробка називається BendDesk. Зовні нагадує щось середнє між піаніно і ткацьким верстатом. Поєднує в собі комп'ютерний стіл, монітор, системний блок і контролери.

Німецькі розробники розраховують, що їхня робоча станція дозволить користувачеві управляти всім обсягом даних максимально інтуїтивним способом, оскільки практично вся поверхня BendDesk функціональна. Однак на неї можна, наприклад, поставити чашку кави, і з пристроєм не трапиться нічого поганого.

Клавіатура - віртуальна. Нижня, де зазвичай розташовуються контролери введення, і верхня половини, де розташований монітор пристрою, інтерактивні. Документи, графіки та інші елементи, що виникають на екрані, можна переміщати по всьому робочому простору, редагувати і змінювати будь-яким іншим способом.

Рухи користувача відстежуються камерами й інфрачервоними елементами. А зображення на поверхні BendDesk створюється вбудованими проекторами. Разом з тим комп'ютер вміє відрізнити команди свого власника від сторонніх предметів, які зазвичай бовтаються на письмовому столі в офісі: ручок, папірців, чашок і т.п.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Gazeta.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама