В Європі встановили єдиний стандарт зарядного пристрою для телефонів

30.12.10 15:08 1678 1

Європейський комітет з стандартизації та електротехніки (CENELEC) та Європейський інститут стандартів зв’язку встановили єдиний стандарт зарядного пристрою для мобільних телефонів.

В Європі встановили єдиний стандарт зарядного пристрою для телефонів

Новий зарядний пристрій має бути універсальним для всіх моделей.

Стандарт, який вже отримав схвалення Європейської комісії, базується на роз’ємі micro-USB, і дозволить власникам мобільних телефонів різних виробників заряджати їх за допомогою одного і того ж універсального пристрою. Ще однією перевагою такого зарядного пристрою є зменшення навантаження на довкілля – після зміни телефону користувачу не доведеться викидати свою зарядку, як це було раніше.

Компанії-виробники мобільних пристроїв ще рік тому погодилися стандартизувати свої продукти для використання з універсальною зарядкою на micro-USB. Зокрема, готовність взяти участь у програмі висловили Apple, Motorola, Nokia, RIM, Samsung і Sony Ericsson. Компанія HTC відмовилася підписувати угоду.

Перші пристрої, пристосовані до використання з універсальною зарядкою, надійдуть у продаж в країнах Євросоюзу вже з наступного року.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. 0101911
    0101911
    14-01-11, 21:37 | IP:77.121.109...
    просто супер.жаль что такая идея не пришла в голову лет 10 назад. и планета чище,и пользователям проще,и зарядные продавать вообще отдельно от телефона 5++

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама