В Європі встановили єдиний стандарт зарядного пристрою для телефонів

30.12.10 15:08 2080

Європейський комітет з стандартизації та електротехніки (CENELEC) та Європейський інститут стандартів зв’язку встановили єдиний стандарт зарядного пристрою для мобільних телефонів.

В Європі встановили єдиний стандарт зарядного пристрою для телефонів

Новий зарядний пристрій має бути універсальним для всіх моделей.

Стандарт, який вже отримав схвалення Європейської комісії, базується на роз’ємі micro-USB, і дозволить власникам мобільних телефонів різних виробників заряджати їх за допомогою одного і того ж універсального пристрою. Ще однією перевагою такого зарядного пристрою є зменшення навантаження на довкілля – після зміни телефону користувачу не доведеться викидати свою зарядку, як це було раніше.

Компанії-виробники мобільних пристроїв ще рік тому погодилися стандартизувати свої продукти для використання з універсальною зарядкою на micro-USB. Зокрема, готовність взяти участь у програмі висловили Apple, Motorola, Nokia, RIM, Samsung і Sony Ericsson. Компанія HTC відмовилася підписувати угоду.

Перші пристрої, пристосовані до використання з універсальною зарядкою, надійдуть у продаж в країнах Євросоюзу вже з наступного року.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама