НБУ застерігає від використання WebMoney

14.01.11 10:51 1902

Станом на 1 січня 2011 року Національний банк України узгодив правила 8 платіжних систем, створених банками та 5 платіжних систем, створених небанківськими установами.

НБУ застерігає від використання WebMoney

При цьому НБУ інформує, що станом на 13 січня не було узгоджено правила системи WebMoney Transfer. Нацбанк також повідомляє, що на його запит стосовно співпраці українських банків з компанією WebMoney Transfer, жоден з банків не повідомив про співпрацю з цією системою платежів.

Цікаво, що заступник директора WebMoney Transfer нещодавно робив заяву про те, що компанія у своїй діяльності спирається на банківську інфраструктуру.

У зв‘язку з цим, НБУ рекомендує банкам і небанківським фінансовим установам України враховувати вищезазначену інформацію та інформувати своїх клієнтів про те, що для безпечності здійснення розрахунків слід користуватися послугами тих платіжних систем, які узгодили правила у НБУ.

З переліком платіжних систем, правила яких узгоджені НБУ, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті.

Нагадаємо, що в листопаді НБУ також затвердив правила роботи двох перших українських систем електронних грошей – «MoneXy» і «Максі».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Watcher
Система Orphus

Останні новини

Реклама