Черги в садочки не буде

Черги в садочки не буде
24.07.08 610 0

До кінця 2008 року у вінницьких садочках відкриють ще 18 груп.

Як розповіла завідуюча дитсадком №38 Наталя Борак, у її садочку це вже буде 16-та група.
- Ми протягом останніх кількох років щороку відкриваємо нові групи, - каже Наталя Анатоліївна. - В нас не тільки діти зі Старого міста. Поряд лікарня та центр Матері та Дитини. Робітники закладів везуть до нас своїх діточок і з інших куточків Вінниці.

Ремонт в приміщеннях, де розташують новеньких вихованців закладу, вже завершується. Таке стало можливим завдяки прийнятій міською владою ще у 2006 році програмі: фінансувати на 30% навчальні заклади у літній період. Як повідомив міський голова Володимир Гройсман, до цієї програми в деяких навчальних закладах гроші з'являлися наприкінці року, коли їх повністю освоїти вже було практично неможливо.

- Тобто, сьогодні кожна школа, кожен дитсадочок в червні місяці отримує 30% від передбачених коштів для ремонту цих закладів, - розповідає Володимир Борисович. - Дитячі навчальні заклади мають гроші якраз в той період, коли їм потрібно. Крім того, визначення що потрібно зробити, безпосередньо, по тій чи іншій школі або садочку робить адміністрація закладу. Тобто ми передали їм таку функцію.

Цього року вінницькі навчальні заклади отримають 3 млн. 731 тис. грн. У трьох школах зроблять пандуси. Одна зі шкіл та чотири садочки вже закінчили капремонт.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета "МІСТО"
Створити допис в LiveJournal Створити допис в Twitter Зберегти

Коментарі відвідувачів

Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:

Для НЕзареєстрованих користувачів:

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження



Новости КИНО и ТВ
Загрузка...
Загрузка...
Завантаження...

Новини

Новини Вінниці
Події/Влада/Економіка/Новини компаній/Культура/Спорт/Область/Соціум/Корисне/Політика/Чорна хроніка/ЗМІ про Вінницю
Усі новини
Україна та світ/Шоубіз/Авто-новини/Все для дому/Здоров'я/Технології та Інтернет
Медіа
Фоторепортаж/Відео
 

Заклади

Вінницькі сайти

Додати сайт

Персональна сторінка

Введіть коректну електронну адресу

Вкажіть пароль

ok
  • Всього зареєстровано: 1142
  • Зараз на сайтi: 82

Пошук

3.2841899395