У Вінницької митниці новий керівник

10.10.11 15:20 4922 0

Вже вчетверте за рік - новий керівник

У Вінницької митниці новий керівник

Відповідно до наказу голови Держмитслужби України Ігоря Калетніка, її очолив Геннадій Федик, який півтора року тому з посади керівника саме вінницького митного відомства був призначений начальником Ягодинської митниці.

Колективу його представив директор департаменту організації митного контролю державної митної служби України Сергій Сьомка, який, зокрема, наголосив на доцільності продовження розвитку кінологічних служб та на посиленні боротьби з незаконним переміщенням наркотиків.

- Кордон має певні ризики з точки зору переміщення наркотичних засобів і тут вінницькою митницею вже забезпечено створення 18 кінологічних команд, – зауважив С.Сьомка. – Світовий і європейський досвід довів, що ніхто краще не працює над виявленням наркотичних засобів, ніж службові собаки. Кінологічні команди – це наша перспектива, це той важіль, який допоможе максимально ефективно боротися з соціально-небезпечною контрабандою.

До речі, екс-начальник Вінницької митниці Олександр Іванов тепер обійматиме посаду керівника митного відомства в Чернігівській області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ok-ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)