Щомісяця вінницький бюджет втрачатиме 10 мільйонів гривень

28.10.11 18:06 2766 2

До міської вінницької кишені буде надходити менше коштів

Щомісяця вінницький бюджет втрачатиме 10 мільйонів гривень

Надходження до бюджету міста знизяться із 75% до 50% з доходів фізичних осіб. Такі рішення-зміни 26 жовтня підписав президент України Віктор Янукович. І стосується воно міст, у яких розпочались пілотні проекти реформування медицини.

Деяких посадовців, зокрема і міського голову Володимира Гройсмана, ця звістка не обрадувала. Оскільки Вінниця втрачатиме по 10 мільйонів гривень прибутку щомісяця.

- Ми будемо вимагати від Міністерства фінансів пояснення – чому так сталося, - зазначив міський голова. - Нам обіцяють компенсувати втрати за рахунок дотацій. Але будь-яка дотація – це зниження ініціативності територіальної громади. Потрібно навпаки - створювати більше механізмів для зацікавленості громади, заробляти кошти.

До того ж фактично у міської влади забирають право управляти медичними закладами вторинного рівня.

- Це дивно, на мій погляд, адже саме місто відповідає за якість надання медичних послуг, а впливати ми на цей процес ніяк не зможемо, - говорить Володимир Гройсман. - Хоча відповідальність ми будемо нести в тому числі й перед міською громадою. Так само і з формуванням вертикально підпорядкованої системи екстреної медичної допомоги. Проблема назріла давно, але, знову ж таки, варто розділити централізовану екстрену допомогу і «швидку» на первинному рівні, яка повинна управлятись громадою.

Нагадаємо, що у Вінниці вже призначено керівників семи центрів первинної медико-санітарної допомоги. Зараз тривають відкриті конкурси на заміщення посад заступників головних лікарів та завідуючих відділеннями.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2.
  29-10-11, 17:49 | IP:81.30.173...
  Прибутки від бід та страждань нужденних і хворих-це ницо і безсовісно по відношенню до громади міста,яка в переважній більшості малоімуща.От доросте країна до европейського рівня життя,тоді й про прибутки від медицини влада хай і турбуеться.Бо інакше вимремо скоріше за динозаврів.
 • 1. Gapochka
  Gapochka
  29-10-11, 10:20 | IP:109.108.255...
  *чому так сталося*
  команді проФФесіоналів потрібно багато бабла, щоб не схудли кишені...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)