В обласних центрах напруга з доходами

27.11.11 22:45 2292 1

Міський голова Вінниці Володимир Гройсман порушив це питання на рівні Асоціації міст України

В обласних центрах напруга з доходами

На черговій сесії Вінницької міської ради депутати розглянули та затвердили 45 питань порядку денного. Зокрема, в ході роботи із проектами рішень вони ознайомились зі звітом по виконанню бюджету міста за 9 місяців поточного року та отримали інформацію про перебіг виконання різних міських програм. Розпочалось засідання із привітання вінницьких жінок, які отримали почесне звання «Матері-героїні». Сьогоднішня сесія міської ради – передостання у поточному році, тому депутати детально ознайомились із тим, як виконуються дев’ять цільових програм, та затвердили дві нові – Програму розвитку органів самоорганізації населення м. Вінниці на 2012-2016 рр. та Програму реформування, розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2012-2015 рр.

Окрім цього, директор департаменту фінансів Наталя Луценко охарактеризувала стан виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року. За цей час до міської казни надійшло 746 млн. грн., що на 14% більше ніж за аналогічний період минулого року. Видатки визначились у сумі майже 749 млн. грн., які у переважній своїй більшості спрямовувались на соціальний захист, галузі освіти та медицини.

«Цьогоріч є певні труднощі із виконанням бюджету, і це пов’язано із новим бюджетним кодексом, - говорить міський голова Володимир Гройсман. - Сьогодні у всіх обласних центрах є напруження по дохідній частині. Всі про це знають, про це знає міністр фінансів. У нас на сьогодні не має інструментів для того, аби поповнити міський бюджет, тому ми очікуємо адекватної реакції міністерства фінансів по врегулюванні цієї ситуації не тільки по місту Вінниці, а й по всій Україні. Також ми це питання порушували і на рівні Асоціації міст України, адже це на сьогодні є досить актуально».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Семен
    Семен
    09-12-11, 07:16 | IP:80.91.178...
    Існує брехня,а в Вінниці ще і велика брехня.Единий рік,коли злиденних Вінницьких медиків заховано відправляли в відпустки за власний рахунок,не платили оздоровчих та не сплачували за заміну хворіючих.Вже не кажуючи за єлементарні халати і таке інше обладнання, яке медики купляли за власний рахунок.За цих обставим,та зовсім бездарноі політикі влади,в місті зріст смерності ті захворюванності,а Рева,Грабович і інші грамотні діячи з базарів, ще лізуть до реформаціі медичноі галузі в місті, на наступний рік.
    Ще і намітили на наступний рік будівлю дитячоі полікліники на вул. Козицького продати під приватний яхт клуб.Невже всі можновладці-думають,що не все не забуто і ніхто не забутий.Рано,чи пізно,но хтось за це обкрадання бюджету має відповісти перед законом і не сховатись не за якою партією,блоком,чи за кордоном.Це Лазаренко повезло-а Юля буде сидіти,так само і як всі сьогоднішні казнокради.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)