В необхідності сплати податків податківці переконують дітей

07.12.11 17:10 3675 1

"Місто мрії" будуватимуть майбутні сумлінні платники податків

В необхідності сплати податків податківці переконують дітей

Чесно, добросовісно і, головне, – вчасно – саме так потрібно сплачувати податки, у цьому переконались школярі Вінницької ЗОШ № 17 після перегляду мультиплікаційного фільму про важливість сплати податків у кінотеатрі „Родина”. На презентації були присутні заступник начальника управління освіти і науки ОДА Олена Чорна та голова комісії з проведення реорганізації ДПА у Вінницькій області Ірина Зленко.

Розпочинаючи презентацію мультфільму, Ірина Зленко наголосила: "Я сподіваюсь, що кожна дитина після перегляду мультфільму, зрозуміє навіщо сплачувати податки і те, наскільки це важливо для нашої держави. А у найближчому майбутньому Україна отримає покоління сумлінних платників податків. "Місто мрії" – це наша країна, яку ми з вами зможемо побудувати своїми добрими вчинками і своєчасно сплаченими податками.”

В подальшому анімаційний фільм "Місто мрії" юні жителі області зможуть переглянути у приміщеннях власних шкіл, кінотеатрах міст та районних центрів області та в Будинках дитячої творчості.

Школярі висловили бажання намалювати позитивних героїв мультика. Податківці підтримали ініціативу та пообіцяли відзначити найкращі твори.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Наталья
    Наталья
    08-12-11, 08:58 | IP:79.143.43...
    Хотелось бы, чтобы ваши журналисты разбирались в том, что они пишут. У нас нет ЗОШ№17. Есть физико-математическая гимназия №17 (ФМГ№17).

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)