В необхідності сплати податків податківці переконують дітей

07.12.11 17:10 4213

"Місто мрії" будуватимуть майбутні сумлінні платники податків

В необхідності сплати податків податківці переконують дітей

Чесно, добросовісно і, головне, – вчасно – саме так потрібно сплачувати податки, у цьому переконались школярі Вінницької ЗОШ № 17 після перегляду мультиплікаційного фільму про важливість сплати податків у кінотеатрі „Родина”. На презентації були присутні заступник начальника управління освіти і науки ОДА Олена Чорна та голова комісії з проведення реорганізації ДПА у Вінницькій області Ірина Зленко.

Розпочинаючи презентацію мультфільму, Ірина Зленко наголосила: "Я сподіваюсь, що кожна дитина після перегляду мультфільму, зрозуміє навіщо сплачувати податки і те, наскільки це важливо для нашої держави. А у найближчому майбутньому Україна отримає покоління сумлінних платників податків. "Місто мрії" – це наша країна, яку ми з вами зможемо побудувати своїми добрими вчинками і своєчасно сплаченими податками.”

В подальшому анімаційний фільм "Місто мрії" юні жителі області зможуть переглянути у приміщеннях власних шкіл, кінотеатрах міст та районних центрів області та в Будинках дитячої творчості.

Школярі висловили бажання намалювати позитивних героїв мультика. Податківці підтримали ініціативу та пообіцяли відзначити найкращі твори.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)