Міська рада прийняла рішення про фінансову підтримку ініціатив громадських організацій

28.12.11 10:04 2687

27 грудня відбулась чергова 15-та сесія міської ради 6 скликання. Депутати розглянули 61 питання порядку денного. Зокрема, затвердили звіти по виконанню деяких програм та ухвалили кілька нових.

Міська рада прийняла рішення про фінансову підтримку ініціатив громадських організацій

27 грудня відбулась чергова 15-та сесія міської ради 6 скликання. Депутати розглянули 61 питання порядку денного. Зокрема, затвердили звіти по виконанню деяких програм та ухвалили кілька нових.

Не зважаючи на те, що це була остання у цьому році сесія міської ради і настрій вже передсвятковий, напередодні святкових тижнів депутати сумлінно виконали свої обов'язки. Зокрема, міська рада прийняла рішення про фінансову підтримку ініціатив громадських організацій, які хочуть реалізовувати в місті суспільно-корисні проекти. З наступного року у місті будуть проводитись конкурси серед таких проектів, і ті громадські організації, які запропонують найбільш цікаві ідеї, отримуватимуть гранти міської ради на їх реалізацію.

Окрім цього, вже з наступного року діятиме нова Програма охорони навколишнього природного середовища м. Вінниці. В її рамках передбачено ряд заходів. Зокрема, у Вінниці продовжаться роботи по розширенню та реконструкції мереж зливової каналізації з усуненням підтоплень на проблемних ділянках, триватиме й надалі озеленення міста, будуть виконуватись природно-охоронні заходи в рекреаційних зонах міста, заплановано реконструкцію ботанічного саду «Поділля», якою займатиметься Вінницький національний аграрний університет, будуть проводитись й інші заходи екологічного спрямування. Депутати цю програму ухвалили без змін та доповнень.

На засіданні було затверджено і ще одну нову програму. Вона регулюватиме питання підтримки розвитку ОСББ у місті. Основні заходи, передбачені цим документом, спрямовані на підвищення рівня кваліфікації управителів об'єднань. Ця програма надасть їм можливість проходити курси навчання на базі політехнічного університету.

Наступна сесія міською ради збереться вже в перші дні нового року, аби розглядати та обговорювати проекти Програми соціально-економічного розвитку Вінниці та міського бюджету на 2012 рік. На сьогоднішній день департаменти фінансів та економіки і інвестицій міської ради завершують роботу над формуванням цих документів. Вже наприкінці цього тижня їх буде винесено на розгляд виконавчого комітету. «Бюджет міста завжди приймається після прийняття державного і обласного бюджетів, - розповідає міський голова Володимир Гройсман. - З моменту опублікування державного бюджету законодавством передбачено 14 днів на прийняття міського бюджету. І ми в обов'язковому порядку виконаємо свої зобов'язання».

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)