Гройсман поставив "двійку" Держкомзему за зрив видачі людям актів на землю

30.01.12 17:17 3854 5

У виконкомі створено робочу групу, яка повинна відпрацювати пропозиції щодо вирішення проблеми із невчасною видачею земельних актів

Гройсман поставив "двійку" Держкомзему за зрив видачі людям актів на землю

Виконком Вінницької міської ради не задоволений роботою служб, які займаються оформленням та виготовленням державних актів на землю. Про це йшла мова під час чергового засідання виконкому, 26 січня, коли слухався звіт начальника Вінницької регіональної філії «Центр Державного земельного кадастру» (ДЗК) Петра Петровського.

На засіданні міський голова Володимир Гройсман та інші члени виконкому підняли питання про загальну проблему, яка існує у місті, із отриманням державних актів на землю. У випадку зі ДЗК проблема полягає у великому скупченні людей під дверима цієї структури. Вінничани приходять до ДЗК для того, аби пришвидшити рух своїх документів. Це в той час, коли працівники ДЗК взагалі не повинні контактувати з мешканцями. Стосовно Держкомзему, то цей підрозділ на сьогоднішній день не може забезпечити вчасну видачу державних актів на землю, а його робота не відповідає вимогам місцевої влади щодо якості надання адміністративних послуг.

Для того, аби детально вивчити ситуацію, а також з'ясувати, на якому етапі процес гальмується і внести пропозиції щодо вирішення цих проблем Володимир Гройсман доручив створити робочу групу. Вона протягом певного часу буде моніторити ситуацію із видачею державних актів на землю, яку забезпечує Держкомзем, та спостерігати за роботою ДЗК, яка безпосередньо пов'язана із процесом оформлення права на землю. Після чого будуть підведені підсумки і складені пропозиції.

Основне завдання робочої групи полягає у тому, щоб пришвидшити врегулювання процедури оформлення права на землю, а заразом з'ясувати, які прогалини можна виправити на місцевому рівні, а які потребують втручання найвищого керівництва держави.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Ігор
  Ігор
  08-04-13, 15:12 | IP:93.183.204...
  Яке відношення Гройсман В.Б. має до Державного кадастру???

 • 4. Степан
  Степан
  01-02-12, 11:32 | IP:195.34.207...
  Питання потрібно вирішувати терміново! Робота ДЗК не дооцінена, там хоть вміють з людьми розмовляти, а тут сплошне хамство. Я розумію, що оформлення землі процес складний, але я оформляв спадщину у Немирівському районі в 5 разів швидше!!! А ДЗК ж те саме, як для Вінниці так і для Немирова!!! Думаю питання потрібно ставити до Держкомзему...
 • 3. Людмила
  Людмила
  31-01-12, 10:11 | IP:91.124.189...
  Разве не могут дополнительно пару человек на выдачу актов посадить ? Там же на каждом шагу такие деньги с людей сдирают! Всё с лихвой проплачено!
  Обычная схема - специально создают очереди, а потом за взятки "ускоряют" процесс! Прошу мера нашего города привлечь правоохранительные органы для расследования коррупции пи оформлении и выдаче актов в Держкомземе. Иначе не верю ! Возможно ниточки коррупции в мерию и ведут.
 • 2. Винничанин
  Винничанин
  31-01-12, 09:59 | IP:91.124.189...
  На выдаче актов сидит такая себе толстая малолетка Наташа, вот она и тормозит выдачу. А вы не знали ? Я в прошлом году трижды приходил в очереди стоял и ничего не получил , благодаря этой противной свынке! Єто существо так зажралось, что в день выдаёт уже готовых актов штук 12 , а людей приходит с утра до 300 человек! А вот в неприёмное время она выдаёт акты своим людям. С чего бы это ? Может отстёгивают этой ( этим вымогателям )бабло по таксе ? Да тут обширное поле для коррупции,вот и нельзя годами без взятки получить свои законные акты. А ведь Азаров и Янукович кругом обещали порядок, прозрачность, бесплатность при получении актов ! Начальник эту Наташу покрывает, а может и кроет, вот оно и попухло. Работников там надо поменять и контролировать, вот и весь секрет!
 • 1. Олександр
  Олександр
  31-01-12, 09:34 | IP:178.95.84...
  Міський голова Гройсман В.Б. НЕ повинен ставити "двійку" Держкомзему за зрив видачі людям актів на землю. Міський голова Гройсман В.Б. повинен ставити питання про відповідність займаним посадам тих фахівців, які працюють на "двійку". І це буде вірно!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)