Голова Вінницької обласної ради радитиме Президенту від імені громадських організацій

21.02.12 11:37 2492 2

Сергій Татусяк увійшов до складу Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

Голова Вінницької обласної ради радитиме Президенту від імені громадських організацій

Відповідний Указ про утворення ради, її персональний склад та положення підписаний Віктором Януковичем.

Цим же документом головою Координаційної ради призначено радника Президента України – керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марину Ставнійчук.

Як зазначено у Положенні про Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства, вона є допоміжним органом при Президентові України, створеним для забезпечення діяльності Президента України щодо реалізації державної політики та впровадження системних заходів, спрямованих на формування сприятливого середовища для дальшого становлення в Україні громадянського суспільства, підвищення ролі його інститутів у здійсненні державної політики, а також досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Сергій Татусяк зауважив, що Вінницька обласна Рада ефективно працює у даному напрямі. Зокрема, 14 лютого на черговій сесії депутати затвердили «Обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки».

– Наша програма пройшла експертизу вітчизняними та міжнародними експертами. Вона визнана зразковою, відтак на сьогодні інші області, які ще не мають такої програми, просять нас поділитися з ними нашим проектом, – прокоментував С.Татусяк.

Він додав, що створена при Президентові Координаційна рада проводитиме громадські обговорення, наукові конференції, круглі столи з питань розвитку в Україні громадянського суспільства, а також вивчатиме громадську думку з даних питань.

Крім того, рада готуватиме та розглядатиме законопроекти щодо сприяння розвитку в Україні громадянського суспільства, які пропонуються для внесення Президентом України на розгляд Верховної Ради України.

– Що важливо – рада слугуватиме так званим «містком» між Президентом та громадськими організаціями. Цим самим вона сприятиме налагодженню ефективної взаємодії державних органів з інститутами громадянського суспільства, – зазначив голова обласної Ради.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Олександр
  Олександр
  21-02-12, 17:15 | IP:178.95.108...
  Саме голова Вінницької обласної ради, Сергій Татусяк, радитиме Президенту від імені громадських організацій, як боротись з обласними громадськими організаціями чорнобильців (Войтов В.) і авганців (Кирилишин П.), у нашій області.
 • 1. Семен
  Семен
  21-02-12, 12:25 | IP:217.30.206...
  Маразм набирает обороты!
  Номенклатурщики будут заниматься гражданским обществом!!!
  Это примерно как бы волк заведовал овчарней... :))
  "Милый, милый людоед, смилуйся над нами,
  Мы дадим тебе конфет, чаю с сухарями!"

  :))))

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)