Відомого вінницького ювеліра призначать заступником губернатора?

28.03.12 15:52 3949

Вакантне місце заступника голови Вінницької облдержадміністрації може обійняти генеральний директор вінницької ювелірної фірми "Діадема" Григорій Дерун.

Відомого вінницького ювеліра призначать заступником губернатора?

Інформація про можливе призначення на цю посаду саме Григорія Деруна наразі жваво обговорюється у кулуарах влади.

Губернатор Микола Джига частково підтвердив вірогідність такого призначення. За його словами, кандидатура Григорія Деруна розглядається на місце заступника, яке звільнилось після того, як Василь Черній пішов працювати у Верховну Раду. Коли відбудеться офіційне призначення Григорія Деруна, губернатор поки що сказати не може. Каже, зараз кандидатура відомого ювеліра проходить всі перевірки, необхідні для зайняття високої чиновницької посади.

- Якщо Григорій Дерун отримає призначення, то він буде займатися роботою з підприємцями, - сказав Микола Джига. - А це дуже великий і важливий шмат роботи. Раніше газета "Комерсант-Україна", із посиланням на власні джерела, повідомила, що віце-прем'єр Сергій Тігіпко домовився з Партією регіонів про призначення представників його партії заступниками голів 15 облдержадміністрацій (така домовленість передувала злиттю партії "Сильна Україна" з Партією регіонів). А Григорій Дерун якраз є головою бюро Вінницької обласної організації партії "Сильна Україна". У Харківській і Житомирській областях губернатори вже призначили своїми замами колишніх "тігіпківців".

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)