Губернатор Вінниччини заробляв торік майже 30 тисяч щомісяця

20.04.12 07:53 2904

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига оприлюднив Декларацію про доходи за минулий рік

Губернатор Вінниччини заробляв торік майже 30 тисяч щомісяця

Відповідно до законодавства України голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік.

Згідно з декларацією, його дохід за 2011 рік склав 358,623 тис. грн. (минулого року загальна сума сукупного доходу: 204 тис. грн).

У розділі «Нерухоме майно» у власності голови облдержадміністрації перебуває земельна ділянка загальною площею 3000 квадратних метрів, житловий будинок 180 квадратних метрів та дачний будинок 70 квадратних метрів.

Утримання та обслуговування майна обійшлися голові облдержадміністрації у 40,000 тис. грн.

Нагадаємо, що тиждень тому оприлюднив свою декларацію про доходи за минулий рік і вінницький міський голова Володимир Гройсман, дохід якого за 2011 рік склав 724 тис. грн.

Це – середні доходи посадовців такого рангу в Україні. Торік, наприклад, найбіднішим серед декларантів став тернопільський міський голова Сергій Надал, який вказав місцем проживання кімнатку в 12 м.кв. у гуртожитку та дохід в 71 тисячу гривень. Якби не його дружина, службовець управління статистики, з своїми мільйонними доходами, котеджем та джипом „Паджеро», меру було б геть непереливки. Цього року декларації він ще не оприлюднував.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)