Вінниччина хоче активніше торгувати з Молдовою

25.04.12 09:44 2112 1

Єврорегіон «Дністер» набирає реальних рис

Вінниччина хоче активніше торгувати з Молдовою

24 квітня у Вінниці відбулося III засідання Ради Єврорегіону «Дністер», у якому взяв участь заступник Міністра будівництва та регіонального розвитку Республіки Молдова В’ячеслав Гуцуцуй.

Основним питанням порядку денного було інформування сторін про результати проведеної організаційної роботи Єврорегіону «Дністер» українськими та молдовськими партнерами.

Із запланованих заходів голова Ради єврорегіону Сергій Татусяк окреслив два найважливіших. Це – презентація Єврорегіону «Дністер» у Комітеті регіонів (Брюссель) у вересні поточного року та проведення інвестиційного форуму у жовтні.

В свою чергу віце-голова Ради Віктор Сеу розповів, що молдовська сторона веде перемовини із Придністров’ям щодо приєднання його до Єврорегіону «Дністер».

Також в ході засідання члени Ради обговорили питання дитячого відпочинку (обмін групами дітей під час літніх канікул), проведення українсько-молдовського фольклорного фестивалю, розробки спільних туристичних маршрутів та обмін товарами, які виробляються на території єврорегіону.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. 1
    1
    25-04-12, 10:35 | IP:82.207.102...
    Новость не совсем правдивая, молдовська сторона не ведет переговоры с Приднестровьем, а ставит им ультиматумы (также поступает и Украина). Приднестровье уже 20 лет как независимое государство, а Украина блокирует все товары с Приднестровской Молдавской Республики, если на них нет отметки таможни Молдовы. То есть Украина осуществляет экономическую блокаду Приднестровья и ведет неофициальную войну с народом Приднестровской Молдавской Республики. Вот так вот и обстоят дела на данное время.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)