Скорочення у Верховній Раді провів би Володимир Литвин

04.11.08 02:09 2584 5

Про доцільність зменшення кількості депутатів у Верховній Раді заявив у Вінниці Володимир Литвин, лідер Народної партії.

Скорочення у Верховній Раді провів би Володимир Литвин

- Я задіяв би простий і зрозумілий приклад, - сказав Володимир Литвин. - Якщо у нас було 450 депутатів, це був той період, коли у нас було за 50 мільйонів громадян. Сьогодні ми маємо 46 млн. То пропорційно потрібно скоротити Верховну Раду. На референдумі 2000-го року була запропонована цифра - 300, і люди за це проголосували. Одначе результати ніхто не імплементував.

Крім того, за словами Володимира Литвина, він є прихильником того, аби уніфікувати чисельність депутатів місцевих рад. 

- Якщо в області, де менше мільйона населення в обласній раді 150 депутатів, а в області, де 3,5-2,5 млн. населення - 100 депутатів обласної ради, то яка може бути робота? Я хочу нагадати, що Московська міська дума має 35 депутатів. А у нас взагалі парадоксальна ситуація, що 70% депутатів обласних рад представляють обласний центр. А деякі райони не мають жодного представника. За скромними підрахунками, у Верховній Раді з 450 депутатів 300  - люди з Хрещатика.

У понеділок, 3 листопада, Володимир Литвин перебував на Вінниччині з робочою поїздкою. Він побував у Погребищенському районі, провів зустріч зі студентами в обласному центрі, а також зустрівся з колективом підприємства "Володарка".
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Юрий
  Юрий
  21-01-09, 08:00 | IP:89.21.79...
  Чомусь вся ці можновладці забули жертви політичних репресій-людей невинно покараних,разом з сім*ями і знищених минулою комуністичною політичною системою.Це видно тому,що вони всі представники тієі політичноі системи, а тоді народу Украіни сьогодні нема що від них очікувати.
 • 4.
  20-01-09, 13:14 | IP:85.159.0...
  Я вважаю що треба скоротити обсяг депутатів до 250 депутатів,і зробити виборчу систему типу, який був раніше, голосувати за конкретного члена партії, а не за всю партію і потім з кожного дипутата запитати а що він зробив корисного в період своєї діяльності,якщо нічого, то до побачення
 • 3. Кирило
  Кирило
  04-11-08, 21:52 | IP:89.21.79...
  Він правду каже,ім там нема що робити в такий кількості.200 чоловік і не більше,а в обласних радах максимум 50 чоловік.Але цим питанням нема кому займатись і не вигідно займатись,чим більше людей,тим більше безладдя.
 • 2. Ганна
  Ганна
  04-11-08, 20:00 | IP:94.248.51...
  Литвин взагалі то правий, що потрібно скорочувати чисельність депутатів. Але я згідна з Олександром, що це лише чергова передвиборча агітація в надії, що народ повірить, що він білий і пухнастий і не роздивиться за що він голосував
 • 1. Олександр
  Олександр
  04-11-08, 09:32 | IP:91.124.111...
  Ми знаємо які посади свого часу займав пан Литвин.Будучи головою Верховної Ради цілу каденцію він жодного разу не ставив питання про скорочення верховної Ради. Чому-ж його блок зараз НЕ голосував за зняття пільг і НЕдоторканності з депутатів?- все це PR- Литвина. На обласному ражіо йому якась жіночка задала питання про пільги для дітей війни,то він наговорив три короби,а конкретно- нічого. А в нас ще є ЧОРНОБИЛЬЦІ- про яких держава зовсім забула, а це люди які ДЛЯ держави віддали своє здоровя, стали інвалідами, адержава призупиняє чорнобильський

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)