Олександр Домбровський чекає розмови з Президентом, а поки залишається на посаді губернатора

04.11.08 02:14 3273 7

Заява голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Домбровського про свою відставку і досі залишається без відповіді Президента.

Олександр Домбровський чекає розмови з Президентом, а поки залишається на посаді губернатора

Найближчими днями вінницький губернатор чекає на особисту зустріч з Віктором Ющенком.
- У мене була телефонна розмова з Віктором Андрійовичем Ющенком , в якій він запросив мене на розмову – я сподіваюсь, вона відбудеться завтра-післязавтра, - сказав Олександр Домбровський. - А вже після неї дізнаюсь, які рішення будуть прийняті Президентом України щодо Вінницької області.

Також вінницький губернатор повідомив, що не відомовляється від своє заяви і раніше озвученої позиції.

- Хочу наголосити, що на сьогодні голова облдержадміністрації знаходиться на своєму робочому місці, виконуючи свої функціональні обов'язки, - зазначив він. - Два тижні тому я зробив заяву, яка була оприлюднена в зв'язку з непогодженням з рішенням Президента і складними взаємостосунками з Секретаріатом Президента. Я хотів би сказати, що кожна позиція моєї заяви залишається в силі. Разом з тим я хотів би подякувати і обласній Раді, і величезній кількості людей, які підтримали мене і зверталися до Президента. Я хотів би подякувати і Міністерству регіональної політики і будівництва, які також звернулися до Президента з проханням відмінити той указ, який був несправедливим та необ'єктивним.

Про свою відставку голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський заявив після того, як на офійному інтернет-представництві Президента України з'явилася догана голові Вінницької облдержадміністрації за те, що той без офіційного дозволу поїхав на нараду до столиці ( сам губернатор стверджує, що усно повідомляв Секретаріат Призедента про свій візит).
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Петро
  Петро
  30-11-08, 14:39 | IP:89.21.79...
  Ви що люди,думаєти,що в минулому секретар комсомольскоі організаціі ВПУ і зять Костіна добровільно піде,а що буде робити його мережа аптек на територіі області? Такі люди добровільно не ідуть-іх треба за вуха викидати,разом з іх корупційним бізнесом.
 • 6. Афанасий
  Афанасий
  10-11-08, 06:38 | IP:89.21.79...
  Винницкая область без Домбровского и Заболотного вполне проживет.Не надо делать мессию из одного двух наглых коррупционеров.Если несчастная Винницкая область выдержала:глупого (писателя)крестянина Мельника,тупого комсомольца Матвиенко,клоуна Дворкиса,коррупционера Иванова,то нас Винничан только дустом еще не пробовали травить.
 • 5. Сергій
  Сергій
  09-11-08, 08:44 | IP:92.112.20...
  Вважаю, що таких як Домбровський потрібно “гнати в шию” як мінімум, а то й з паралельним порушенням кримінальної справи за фактами корупції. Нехай розповість, як то "в наглу" займатись розбудовою БІЗНЕСІМПЕРІЇ. Впарюйте про іноземні інвестиції дурням.
  Повірте, Олександре Георгійовичу, гірше для Вінниччини не буде. Досить створювати ілюзію вашого неземного професіоналізму. Подивіться на цю убогу область і закрийте, зрештою, свого брехливого писка. Ніхто плакати не буде. Більше того, впевнений на всі 100, що пересічний вінничанин навіть того не помітить вашої відсутності.
  Дивись без вас "мер усіх вінничан" опуститься на землю ... а можливо опустять? Вінниці від цього гірше не буде!!! А то по заривались чинуші! Думають, що безкарні!
 • 4. масяня
  масяня
  05-11-08, 20:36 | IP:193.243.158...
  Я хозяин своего слова: хочу - дал, хочу - забрал
 • 3. Колобок
  Колобок
  04-11-08, 20:49 | IP:92.112.36...
  Скільки можна одне і теж ? Кому це потрібно ?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)