Раїса Богатирьова задоволена успіхами медреформи на Вінниччині

13.06.12 13:40 6287

Про це вона відзначила перебуваючи з робочим візитом на Вінниччині.

Раїса Богатирьова задоволена успіхами медреформи на Вінниччині

 Під час поїздки Віце-прем'єр-міністр, Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова відвідала Калинівську центральну районну лікарню.

В ЦРЛ Раїса Богатирьова оглянула приміщення модернізованої реанімації, яку оснастили сучасними системами теплозбереження. В середині зробили дорогий ремонт. ГолРаїса Богатирьова відвідала Калинівську центральну районну лікарнюовний лікар ЦРЛ Володимир Костюк відзначив, що загалом на ремонт пішло близько 2 млн. грн. «Поки можемо обслуговувати одночасно 6 пацієнтів. Але найближчим часом місця для важкохворих вдвічі збільшаться. При потребі зможемо приймати пацієнтів з найближчих районів. Ми робимо все для того, аби наша лікарня була, як госпітальний округ. Ми надаємо допомогу як жителям нашого району, так і інших районів», - розповідає Володимир Костюк.

Оглядаючи відділення реанімації Раїса Богатирьова у супроводі керівництва області, мера м.Вінниці та керівництва району заявила – реформу продовжують, а всі зауваження врахують.

«Ми зможемо пришвидшити інфраструктурні перебудови. Зараз уже лікарні окрім «швидких» можуть купувати автомобілі легкові для роботи», - відзначила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.

Від медичної реформи постраждали лише сімейні лікарі. На них суттєво збільшилося навантаження. Подекуди на одного медика припадає по 4 тисячі пацієнтів. Тож, саме це треба врахувати приймаючи відповідні постанови в Уряді.

Загалом медики переконані – систему охорони здоров’я варто було реформувати вже давно. І тепер треба не зволікати із змінами в масштабах усієї України.

У поліклініці Раїса Богатирьова особисто провела прийом пацієнтів.

Як ми повідомляли раніше Раїса Богатирьова повідомила вінницькій владі наміри Президента по медичній реформі.

Фоторепортаж

Фото

Раїса Богатирьова задоволена успіхами медреформи на Вінниччині Раїса Богатирьова задоволена успіхами медреформи на Вінниччині Раїса Богатирьова задоволена успіхами медреформи на Вінниччині Раїса Богатирьова задоволена успіхами медреформи на Вінниччині

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)