Міська влада подякувала підприємцям міста за підтримку в організації Дня Європи

15.06.12 02:23 2605

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради перший заступник міського голови Володимир Кістіон та секретар міської ради Сергій Моргунов від міської влади та всієї громади міста вручили подяки та пам'ятні подарунки керівникам підприємств, які допомагали в організації Дня Європи у Вінниці.

Міська влада подякувала підприємцям міста за підтримку в організації Дня Європи

Вінницькі підприємства та організації дедалі частіше демонструють приклад суспільно свідомого бізнесу і активніше беруть участь у різних загальноміських програмах та заходах. Фінансова підтримка найбільших міських свят з позабюджетних джерел створює можливість для їх організації на високому рівні. Відтак, вінницькі підприємці не лише допомагають фінансово в проведенні святкових заходів, а дарують справжнє свято вінничанам та гостям міста.

В організації Дня Європи У Вінниці допомагали 15 підприємств (від великих заводів до окремих бізнесменів). Всі вони на черговому засіданні отримали подяки та пам'ятні подарунки. «Свято День Європи ми святкували вп'яте, і з кожним роком все більше вінничан долучається до заходів. Важливо й те, що на День Європи до нас вже приїжджає багато гостей з інших міст, - говорить перший заступник міського голови Володимир Кістіон. - Тому організація свята такого рівня відповідальна і важлива справа, і ми вдячні керівникам підприємств за реальну підтримку в цьому питанні».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)