Уряд винен у кризі, кажуть у Федерації Профспілок Вінницької області

19.12.08 03:22 3016 4

Федерація Профспілок вінницької області 17 грудня мітингувала біля центрального входу у Парк культури і Відпочинку.

Уряд винен у кризі, кажуть у Федерації Профспілок Вінницької області

мітинг профспілок у Вінниці

Серед плакатів: „Вихід з кризи – не привід грабувати трудящих!”, „Профспілки проти дій уряду”, „Стипендію студентам – із зарплати депутатів ВР!”, „Будівельникам - робота, людям – житло”, „Віддайте наші зарплати!”.

За даними профспілок, у цьому мітингу брали участь три тисячі жителів області та городян. Зокрема, серед мітингуючих були керівники членських організацій Федерації, голови профкомів Вінниці та профспілковий актив. Вимоги, які Профспілки висунули Уряду України – недопущення масових звільнень, мораторій на підвищення житлово-комунальних тарифів, зупинення росту цін на продукти та товари першої необхідності та ін.

Голова Федерації Профспілок Володимир Паращук зазначив, що фінансова криза в Україні створена недалекоглядними політиками, новоявленими власниками та олігархами. Тим часом, для виходу з цієї кризи трудящим пропонують „затягнути паски”, замість того, щоб зайнятися кардинальними змінами. Уряд в черговий раз намагається вирішити свої прорахунки за допомоги звичайних трудящих, вважають Профспілки.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Іван
  Іван
  20-12-08, 05:24 | IP:89.21.79...
  Старе прислів*я з бородою-пудра до лиця,а профспілки до с..ки.Профспілки-це школа комунізму,а цей лозунг супроводжує цю поважну фірму до теперешнего часу.Поважаюча себе людина,сьогодні не буде навіть взноси платити,даби утримувати цих пройдесвітів,а те що вони зібрали 3000 мітінгуючих,а не 300000 на 1700000 область і каже за те, що іх всіх(профспілкових лідерів) треба змінювати.В демократичному суспільстві , школа комунізму,може тільки гроши з людей збирати і ділити іх на власний росуд.
 • 3. Serg
  Serg
  19-12-08, 11:33 | IP:92.112.177...
  Ура, профспілки замявкали. А де ж вони були раніше. Понти ганяють, ніякого з них толку, мінімальна зарплата найменша в Європі.
  У мене на роботі більшість людей старшого віку є членами профспілок, внески платять, частина їх іде в районну профспілку і там пропадає. Комуняча звичка.
  Стоян - сволота і слуга олігархів-регіоналів. Сидить у партії мільярдерів і думає про трудящих?
 • 2. Тарас
  Тарас
  19-12-08, 10:48 | IP:91.124.126...
  Щодо профспілкового руху, то цим діячам треба не в тепленьких кабінетиках сидіти та розмірковувати що і як робити з профспілковим майном, а працювати з людьми, активно відстоювати інтереси трудящих в боротьбі за свої права з захопившими владу в країні злодіями, яких називають олігархами. Але ця публіка в цьому плані абсолютно безсила, тому й займаються клоунадою, намагаючись утриматись "при деле".
 • 1. Олександр
  Олександр
  19-12-08, 10:28 | IP:92.112.163...
  Пару років тому назад "мав честь" спілкуватись з Володимиром Паращуком, так він ще тоді сказав що практично він безсилий. Постійно вспоминається бувший головний профспілковець-земляк Олександр Стоян, зрадник і брехун. А взагалі - профспілки це купка прилаштуванців, які все життя звикли нічого неробити, а тільки людям голови задурювати, існуючи на їхній шиї.(це БойкоА.В.,Філіна Т.І., та інші)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)