Володимир Гройсман: «Два відділення «Прозорого офісу» вже тестуються, незабаром вони працюватимуть у штатному режимі»

04.12.12 14:19 3980

У Вінниці в тестовому режимі вже працюють два територіальних відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс»: «Замостя» та «Старе місто». Вони розміщені в приміщеннях колишніх Староміської та Замостянської районних адміністрацій. Наразі відпрацьовується нова система роботи та усуваються недоліки, які виникають в процесі тестування. Майже «на виході» і третє відділення «Вишенька». Коли усі процеси будуть відлагоджені в усіх трьох територіальних центрах, мешканцям Вінниці не потрібно буде їхати в мерію для отримання ряду адміністративних послуг. Це вони зможуть зробити ближче до дому.

Володимир Гройсман: «Два відділення «Прозорого офісу» вже тестуються, незабаром вони працюватимуть у штатному режимі»

Покращення якості надання адміністративних послуг – це один із головних пріоритетів роботи міської влади. У вінницькій мерії це питання вирішується за допомогою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс». Його запровадження у 2008 році дозволило зробити процес оформлення документів швидким, прозорим, доступним і зрозумілим. А те, що замовник послуг не контактує із безпосереднім виконавцем, дозволяє мінімізувати ризики корупційних проявів.

Робота в районних центрах соціальних та адміністративних послуг буде дещо відрізнятись від роботи центрального «Прозорого офісу». У них будуть здебільшого надаватись послуги, пов’язані із соціальним захистом населення. Територіальні відділення будуть охоплювати такі напрямки роботи як:

  • соціальний захист та соціальне забезпечення,
  • пенсійне забезпечення,
  • соціальне страхування,
  • державна реєстрація суб'єктів господарювання,
  • дозвільна система у сфері господарської діяльності,
  • адміністративні та інші послуги міської ради тощо.

«На сьогоднішній день ми створюємо єдину систему надання адміністративних послуг, до складу якої увійдуть ті територіальні відділення «Прозорого офісу», які побудовані цього року, – говорить міський голова Володимир Гройсман. – Їх специфіка полягатиме в тому, що люди зможуть звертатися сюди по різних питаннях, незалежно від місця проживання. Те, що ми створюємо такі адміністративні центри, дає нам можливість покращити якість надання послуг, і знову ж таки – зробити новий крок у напрямку розвитку цієї системи. Такого досвіду в Україні ще не має. Ми будемо першопрохідцями у цьому. Два відділення «Прозорого офісу» вже тестуються, незабаром вони працюватимуть у штатному режимі».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)