На Вінниччині продовжується оптимізація обласної та районних державних адміністрацій

03.01.13 13:10 2803 2

У Вінницькій обласній та районних держадміністраціях продовжується оптимізація структури, що спрямована на підвищення ефективності роботи працівників обласної і районних держадміністрації та якості надання адміністративних послуг населенню області.

На Вінниччині продовжується оптимізація обласної та районних державних адміністрацій

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Івана Мовчана №750 від 29 грудня 2012 р. з січня 2013 року з’являться департаменти: агропромислового розвитку, фінансів, освіти і науки, охорони здоров’я та курортів, вже працює реорганізований Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Шляхом злиття головного управління економіки облдержадміністрації, управління капітального будівництва облдержадміністрації і управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації створюється Департамент економіки, будівництва та євроінтеграції облдержадміністрації. А об’єднане головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації і управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації утворить Департамент соціального захисту населення, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації об’єднується з управлінням транспорту облдержадміністрації в Департамент житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації. Відділ у справах національностей облдержадміністрації і відділ у справах релігій облдержадміністрації в управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації реорганізовується в управління цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

Всі зміни у структурі облдержадміністрації та райдержадміністрацій планується провести в межах граничної чисельності обласної та районних держадміністрацій, відповідно до встановленої Кабінетом Міністрів України у 2009 році чисельності, вони не потребуватимуть додаткових коштів, а будуть проведені в межах затверджених видатків на утримання районних держадміністрацій згідно із Законом України про державний бюджет України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сергій
  Сергій
  03-01-13, 13:46 | IP:176.32.10...
  А куди, по-вашому, підуть кадри, якщо вони є дітьми тих же голів або їхніх знайомих. Але з іншого боку там працюють досить креативні люди, які є достатньо кваліфікованими в тому, чим займаються. От якби їм реальний конкурс влаштувати, як у ВМР...
 • 1. Олександр
  Олександр
  03-01-13, 13:33 | IP:37.52.1...
  Головне щоб до цих департаментів не потрапили керівники головних управлінь освіти і науки, охорони здоров’я та курортів, з їхніми кадрами, тоді можливі якісь покращення в цих сферах.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)