Наталія Королевська відвідала підшефну Вінниччину

16.02.13 21:35 5171 9

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська перший робочий візит у якості міністра здійснила до Вінницької області, яку вона курирує в уряді країни.

Наталія Королевська відвідала підшефну Вінниччину

15 лютого Н.Королевська відвідала державну комунальну установу «Ладижинський дитячий будинок-інтернат для розумово-відсталих дітей» (м.Ладижин), відділення «Вишенька» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (м.Вінниця) та поспілкувалася з афганцями під час урочистого мітингу.

Наталія Королевська відвідала підшефну ВінниччинуТакож відбулася зустріч міністра з працівниками соціальної сфери Вінницької області з метою обговорення питання «Про стан та перспективи розвитку соціальної політики в Україні». Наталія Королевська озвучила пріоритетні напрями державної політики у соціальній сфері:

 • ефективна соціальна допомога та адресний підхід;
 • забезпечення ефективної зайнятості населення та удосконалення пенсійної системи;
 • посилення захисту найуразливіших верств населення;
 • активна взаємодія з громадськістю та соціальне партнерство;
 • стратегічне планування розвитку соціальної сфери України на 2013-2023 роки.

Стосовно останнього напряму, то Міністр соціальної політики запросила фахівців Вінниччини долучитися до розробки даної концепції.

Крім того, Н.Королевська повідомила, що за результатами її візиту на Вінниччину директора Ладижинського будинку-інтернату, що довів заклад до незадовільного стану, буде звільнено. Керувати закладом буде новий антикризовий менеджер, перед яким стоятиме завдання за рік суттєво змінити ситуацію на краще.

Також Міністр наголосила, що потрібно загалом змінювати підходи до фінансування закладів для інвалідів, які отримують вдвічі менше, ніж інтернатні заклади для здорових дітей. «Ми повинні переглянути умови фінансування таких закладів, бо не може бути так, щоб здорових дітей фінансували вдвічі більше, ніж хворих. Це помилка на рівні формування бюджетів та підходів до таких закладів», – зазначила вона.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний інтернет-сайт Вінницької обласної Ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Максим
  Максим
  23-02-13, 23:23 | IP:77.121.119...
  Треба не красти бюджетні кошти і небуде дефіціту пенсійного фонду.Невстигли чиновника посадити на хлібну бюджетну посаду,а він лізе в бюджетну кишеню.Контролюючи органи кришують цей процесс,маючи інтерес.А розподіл пенсій,де чиновник при 25 роках стажа має до 7000 грн пенсіі,а проста людина при 40-50 роках стажа має 900 грн.
 • 8. 555
  555
  18-02-13, 10:29 | IP:82.207.102...
  Я хочу быть министром соцполитики!!!:)
  Я ведь тоже умею обещать не хуже бабы Наташи:)
 • 7.
  18-02-13, 09:41 | IP:81.30.173...
  3766! "Якби всi були не байдужими".Такi е, але за свое прагнення до справедливостi,скарги на дii чи то бездiяльнiсть влади,людина отримуе лише вiдписки I дуже мало реально того,що iнтереси людей вищестояща влада захищае.Вона,як правило,покривае та захищае iнтереси своiх "пiдопiчних"- нижчi гiдки влади. Доведенно сумним досвiдом судових розборок,де,маючи на руках усi документальнi докази ,суд не прийняв рiшення на користь людини.
  Хай панi Королевська спочатку вивчиться десь,а не заочно за рахунок держави купить диплома,бо таких,хто працюе на посадах без вiдповiдних документiв i вчиться вже пост-фактум- вагон i ще багато потягiв, а нормальнi,освiдченi люди без "Лапи" сидять зi своiми дипломами крутих вузiв без роботи,або,в кращому разi,торгують на базарах.
 • 6. 3766
  3766
  17-02-13, 21:41 | IP:91.124.63...
  Пс. Прошу вибачення за вислів "як зайці". До користувача зайчик це не має відношення.
 • 5. 3766
  3766
  17-02-13, 21:39 | IP:91.124.63...
  Я думаю, під "випадковим" зайняттям посади якраз і малося на увазі те, що пише користувач під ніком зайчик. Друга справа, що не проведено аналіз, хто посприяв прийняттю на роботу.
  Он у Німеччині, та пак навіть у Білорусі люди привчені скаржитися, якщо бачать несправедливість, корупцію, крадіжки. А у нас всі як зайці. Якби всі люди були небайдужими, все було б інакше.

  А от на рахунок пенсій по 500дол. - дійсно багато наобіцяла... Хоча може дійсно хоч трохи підвищить.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)