Гройсман підтримує створення університетської клініки, але за умови збереження зелених насаджень

02.04.13 13:47 3724 9

У Вінниці жваво обговорюють новину про проект будівництва медичного центру на території 6,8 га Лісопарку, замовником якого є Вінницька РДА та національний медичний університет ім. М. Пирогова. Лісопарк юридично відноситься до земель Вінницького району, але фактично межує із містом. Тому міський голова Володимир Гройсман вважає, що проектування сучасної університетської клініки має відбуватись під контролем громади.

Гройсман підтримує створення університетської клініки, але за умови збереження зелених насаджень

«Територія, про яку йде мова, належить Вінницькому району, і ми не можемо на сьогоднішній день впливати на рішення, які приймаються по її використанню, – зазначає мер. – Але це суміжна територія, а в перспективі вона може увійти в межі міста, тому я розумію і поділяю занепокоєність громади щодо збереження Лісопарку, але я проти спекуляцій на цьому питанні».

Володимир Гройсман вважає, що поява нового сучасного медичного закладу із новітнім обладнанням допоможе у лікуванні та відновленні здоров’я тисяч жителів регіону. Але весь процес створення клініки повинен відбуватись під контролем громади та враховувати позицію щодо збереження зелених насаджень: «Моя позиція наступна – створення сучасної університетської клініки я готовий підтримати, тому що впевнений, що такий заклад зможе зберегти життя і здоров’я багатьом сотням і тисячам вінничан. Але проектування клініки повинно відбуватись під контролем громади і з врахуванням вимоги збереження зелених насаджень, – каже градоначальник. – Впевнений, що клініка тільки виграє від того, що буде в лісопарковому оточенні. Для будівництва лікувальних корпусів достатньо ну максимум пів гектара, а на решті території дерева та інші зелені насадження мають бути збережені. Вимоги громади мають бути враховані, а проект має бути представлений на громадське обговорення».

Раніше ми повідомляли про те, що на території лісопарку хочуть побудувати Міжрегіональну університетську клініку, яка буде знаходитися на території лісопарку, неподалік церкви євангельських християн-баптистів "Дім Євангелії". Для клініки регіонального значення відведено площу близько семи гектарів землі - між храмом, Хмельницьким шосе і вул. 600-річчя.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Незнайомка
  Незнайомка
  08-04-13, 10:17 | IP:195.114.136...
  Якщо їм так вже кортить побудувати клініку в Лісопарку - хай викуплять у сектантів їхню церкву, знесуть її і будують там. Нелогічно? А хіба логічне все інше у цьому проекті - економічна недоцільність будівництва клініки, вибір місця і знищення зелених насаджень? Коли замішані гроші - логіка не спрацьовує.
 • 8. Людмила
  Людмила
  06-04-13, 13:15 | IP:81.30.169...
  Правильно, сначала возле медуниверситета вырубить деревья и построить Конекс и АТБ, а потом строить клинику медуниверситета в лесопарке. Очень грамотно.
 • 7. Sasa
  Sasa
  03-04-13, 18:35 | IP:178.74.247...
  Сколько бы мы не возмущались. Чинушам глубоко наплевать на нас. Они не пользуются логикой, они считают важным лишь свою выгоду. Потому пока не начнут отправлять чиновников на каторжные работы в Чернобыль (с отвертками саркофаг разбирать) за разбазаривание народного имущества. Дела не будет.
 • 6. Олег
  Олег
  03-04-13, 09:02 | IP:91.218.90...
  Чем больше шуму тем меньше возможности мерзавцам, типа Мороза заработать денег!!!! Мало все !!!! Представте себе, решением одного клоуна- головы рай.рады, можно лишить г.Винницы леса!!!!
 • 5. Олександр
  Олександр
  02-04-13, 19:44 | IP:91.218.91...
  Нет никакой необходимости опять рубить лес. В городе куча земли, которая используется не эффективно. Особенно земли военных городков. Там волчи стаи заведутся от безлюдия. Но почему-то лезут в лес. Лес - это достоинство нашего города сегодня, кому б оно официально не принадлежало.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)