Програма «На часі» від 12 квітня 2013 р. Гість студії – міський голова Володимир Гройсман

15.04.13 17:59 4342 8

Володимир Гройсман гість програми "На часі" на телеканалі "Віта"

Програма «На часі» від 12 квітня 2013 р. Гість студії – міський голова Володимир Гройсман

Про початок сезону ремонтів доріг, старт спільного зі Швейцарією проекту по енергоефективності, роботу муніципального транспорту, питання Лісопарку, медичну реформу та інше – 12 квітня у студії програми «На часі» розповів Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Ігор
  Ігор
  22-04-13, 22:29 | IP:194.50.125...
  Шура, ти якоїсьбелени обївся,що таке анписав.
  Пилите гири Шура, они золотые
 • 7. Михайло
  Михайло
  18-04-13, 03:03 | IP:109.108.244...
  Пишаюсь нашим міським головою
 • 6. Макар
  Макар
  17-04-13, 18:03 | IP:93.77.42...
  Люди які приймають закони на Украіні дуже далекі від тих галузей де роблять рейвах.Да і лікуються вони за кордоном,а не у звичайних лікарів.А біда Гройсмана,що опікуватись медичною гсалуззю в місті доручили делитентам(Рева,Грабович)Бо як би медичною галуззю в місті опікувались професіонали,то вони би сиділи і АП і ВР,доки не добились відміни цієі дурості на державному рівні.Цє требі зрівняти з відрізкою носів у населення згідно з Законами принятими нашими тупими кнопкодавами.І як обрана громадаю влада баче дурість в прийтих законах і неможе нічого зробити,то така влада моє добровільно піти в відставку,а не заніматись пиаром.
 • 5. Олександр
  Олександр
  16-04-13, 10:44 | IP:91.218.91...
  Воно було...і було таке, до якого ми звикли...ми знали до кого йти з нашими болячками...ми знали, що якщо не піднімається рука, то потрібно йти до Фальштінського і вистоювали декількагодинні черги до нього, а не йшли до його "колеги", хоч у нього і черги не має...ми знали, що з проблеми дитячої психікі потрібно до Мостової, якщо щось з щелепою, то до Пшеничного, а роди потрібно запросити приймати когось з сімейства Банахів... Ці знання про справжніх лікарів у вінницьких родинах передавалися від матері дочці, від батька синові (і о то була справжня сімейна медицина!)
  Мені здається, що наш мер пішов би правильною дорогою, якби зараз почав складати базу "справжніх" лікарів по невеликим містам України і переманював би їх переїздом у Вінницю (наприклад з Хмельницького запросив би лікарів, які розбивають та витягують каміння в нирках...склалися б усім миром і купили б їм потрібне обладнання і не потрібно б було лізти на стіни під час кризіва поки тебе довезе машина до сусіднього обласного центру).
  Ні для кого не секрет, що медичне обслуговування у нас в місті одне з найгірших в Україні було і буде доки у нас буде свій медичний університет. Його рівень завдяки керівництву - це рівень польвої воєнної хірургії, який задав ще Пирогов та бородьби з чумою, холерою та сифілісом, дякуючи земляку Заболотному. І тому не дивно, що символом цього університету давно вже стали не люди в білих халатах, а люди з темною шкірою. Просто ці народи зараз воюють і для них такі знання є нагальними. А місту потрібна медицина цивільного часу.
 • 4. Олександр
  Олександр
  16-04-13, 09:29 | IP:46.201.123...
  Мій тезка дуже вірно написав, Закон навіть дурний- потрібно виконувати, хоча до цього Закону у нашому місті, медичне облуговування було НАБАГАТО краще, ніж зараз.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)