• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Влада
  • Влада має нести повну відповідальність за те, щоб створювалося перше робоче місце і молоді люди, які закінчили вищий навчальний заклад, мали перспективу в регіоні

Влада має нести повну відповідальність за те, щоб створювалося перше робоче місце і молоді люди, які закінчили вищий навчальний заклад, мали перспективу в регіоні

27.06.13 16:18 2135

На цьому наголосив керівник Вінницької області Іван Мовчан 26 червня у прямому ефірі обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА».

Влада має нести  повну відповідальність за те, щоб  створювалося перше робоче місце  і молоді люди, які закінчили вищий  навчальний заклад, мали перспективу  в регіоні

«Сьогодні з цього питання є відповідні завдання Президента України, доручення Уряду, і ми маємо нести повну відповідальність за те, щоб перше робоче місце створювалося і молоді люди, які закінчили вищий навчальний заклад і здобули якісну освіту, могли працевлаштуватися й мати перспективу в регіоні», - зазначив Іван Мовчан.

Голова обласної державної адміністрації повідомив, що на виконання визначених завдань на Вінниччині відпрацьовується наявна база, більше того – в регіоні є практика створення робочих місць у співпраці з облспоживспілкою.

Такий формат взаємодії, переконаний очільник області, дозволить на сучасному етапі створити сотні нових робочих місць. І нещодавній візит керівника регіону до споживчого товариства «Малина» Немирівської райспоживспілки дозволив пересвідчитись у результативності такого підходу.

Іван Мовчану прямому ефірі обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА»

«Ми мали змогу спостерігати, як реально ця програма адаптується на території міста Немирова, що у результаті отримують люди, яка простежується динаміка і яка може бути перспектива надалі. І вважаю, що такий формат варто моделювати і поширювати на території області», - зауважив Іван Мовчан.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)