Звернення голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана до громадськості Вінниччини

21.01.14 17:48 2450 6

Звернення голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана до громадськості Вінниччини

Шановні вінниччани!

Сьогодні в нашій державі відбуваються тривожні події, котрі нікого не можуть залишити байдужим. Я глибоко переконаний, що силові методи абсолютно неприйнятні для вирішення будь-яких конфліктів. Лише йдучи шляхом налагодження загальноукраїнського діалогу, ми зможемо досягти відновлення стабільності та злагоди у державі.

Я рішуче засуджую дії екстремістів і безвідповідальні заяви політиків, які свідомо штовхають людей у вир громадського протистояння. Ніхто не повинен обмежувати право кожного громадянина нашої держави на мирний протест, однак дії окремих протестувальників не тільки вийшли за рамки законності, але й остаточно перетнули межу здорового глузду.

Прошу всіх і кожного уникати конфліктів і не продовжувати ланцюгову реакцію насильства, озлобленості і хаосу. Разом з тим, закликаю відновити в столиці держави порядок та законність, не розпалювати вогнище суспільного протистояння.

Ми повинні розуміти, що життя за межами Майдану не зупиняється. Люди продовжують працювати, навчатися, жити звичайним повсякденним життям. Відтак, прошу проявити толерантність і мудрість, аби зберігати мир і спокій навіть у такій непростій ситуації.

Зі свого боку запевняю, що обласна влада і я особисто налаштовані на конструктивну роботу всіх органів влади, організацій та підприємств. Закликаю всіх вас до консолідації навколо збереження стабільності, громадянського миру та плідної співпраці на користь Вінниччини і України.

Голова обласної державної адміністрації Іван МОВЧАН

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Вітя
  Вітя
  22-01-14, 17:17 | IP:176.32.13...
  Та що ви накинулись на Мовчана. Він один з кращих губерів за всю історію Вінницької області. Невже ви не бачите людського відношення у Вінниці та області до усіх подій. Вінницька область одна з найбільш проєвропейських. Хіба винен Мовчан, що він в тій партії, яка витворяє Бог зна що.... Був би інший, навряд чи б все так було, як є зараз
 • 5. Петро
  Петро
  22-01-14, 17:05 | IP:46.149.23...
  Порада так званому пану мовчану - сховати свій партбілєт та сидіти тихенько - бо невідомо ще, як справи підуть
 • 4. Юлия
  Юлия
  22-01-14, 11:26 | IP:93.183.244...
  Хорошо. Он "засуджует". А что предложит теперь, когда от огнестрелов погибли несколько человек со стороны народа?
 • 3. DINOSAUR
  DINOSAUR
  21-01-14, 23:08 | IP:178.74.211...
  Пане Мовчане, меньше бы Вы трындели, а больше дел делали. Или носом надо тыкать во всё ?
 • 2. Олександр
  Олександр
  21-01-14, 22:34 | IP:178.93.233...
  Місто вінниця, одне з небагатьох міст України, де не було захоплень адмінбудинків, несанкціонованих мітингів, розгонів майдану, пройшли нормальні новорічні св'ята і різдво, це те місто де, навіть і сьогодні, міліця працює у штатному режимі на відміну від інших міст, але в цьому зовсім невелика заслуга обласної влади, а ще меньша особисто пана Івана Мовчана.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)