Звернення начальника УМВС України у Вінницькій області генерал-майора міліції Віктора Русина до жителів Вінниччини

27.01.14 12:39 3398 5

Звернення начальника УМВС України у Вінницькій області генерал-майора міліції Віктора Русина до жителів Вінниччини

Окремі інтернет-ресурси оприлюднили інформацію про те, що міліція переходить під контроль Народної ради. Це є не що інше, як інформаційна провокація та спроба дискредитувати вінницьку міліцію.

Наголошую, що міліція є правоохоронним органом і її працівники продовжують виконувати свої службові обов’язки відповідно до Закону України «Про міліцію», забезпечуючи правопорядок в області.

Усі Ви бачили події, які відбулися 26 січня біля Вінницької облдержадміністрації, коли агресивно налаштовані представники радикальних сил вчинили супротив працівникам міліції, які не перешкоджали проведенню мирної акції протесту, а лише забезпечували охорону громадського порядку. 15 працівників міліції постраждали внаслідок сутичок, десять з них перебувають з травмами в лікарні.

Вінницька міліція зробила все для того, аби ніхто з мирних громадян не постраждав. Разом з тим за фактами вчинених злочинів міліція відкрила кримінальні провадження і діям усіх, хто був причетний до їх вчинення, буде дана принципова правова оцінка.

Я закликаю усіх людей заспокоїтися, не йти на поводу у радикально налаштованих осіб, які підбурюють до вчинення злочинів, несуть загрозу безпеці людей.

Шановні громадяни, дотримуйтесь закону, висловлюйте свою позицію у мирний спосіб. В свою чергу міліція гарантує вам свою підтримку і захист законних прав. Будь-які протиправні, насильницькі дії, які несуть загрозу суспільству, ми будемо припиняти в межах своїх повноважень відповідно до чинного законодавства.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Василь
  Василь
  01-02-14, 15:02 | IP:46.211.134...
  Міліцію потрібно підтримати!!! Тому що вона нас захищає. І ті самі депутати облради як Щербаківська і фурман, якщо не дай Бог, їм кепсько, звертаються \"чомусь\" до міліції. Якщо опозиційні депутати хочуть навести лад в державі, то потрібно починати з себе. Звільніть облдержадміністрацію і не позортесь!!!
 • 4. Макар
  Макар
  27-01-14, 19:42 | IP:77.121.109...
  Не совсем понятно поведение Русина,так как депутаты ВР Яворивский и Шевченко прибыли в Винницу дабы свергнуть конституционный строй,почему они не Винницком КПЗ,а поехали дальше в другие области,нарушая своими действиями законы Украины.А беспорядки на Соборной надо отнести на счет организаторов и материальные убытки тоже.....И вот когда такие пара мерзавцев оплатят из своего кармана все нанесенные убытки и в том числе простои транспорта на Соборной......
 • 3. Громадянин України
  Громадянин України
  27-01-14, 15:37 | IP:93.77.33...
  Віктор Русін - людина яка призначена Міністром внутрішніх справ Захарченком, який не затримав жодного працівника правоохоронних органів за всі подіїї з 30 листопада і до сьогодні. Хоча журналісти вже розслідували десятки знущань і вбивств з відеоказів, і поіменно назвали катів серед працівників внутрішніх справ. Як можна далі казати про якійсь правопорядок?
 • 2. Олександр
  Олександр
  27-01-14, 14:57 | IP:37.54.111...
  Не можна не погодитись з генералом Русиним. Кожен виконує свою роботу. Він сказав щиру правду з того що Вінницька міліція зробила все для того, аби ніхто з мирних громадян не постраждав. В данній ситуації, це чесне і справедливе виконання свого обов'язку.
 • 1. xmelia
  xmelia
  27-01-14, 13:39 | IP:178.168.37...
  все, что рождается в беззаконии и насилии обречено на провал. Надо идти правовым, демократическим, цивилизованным путем.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)