Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці

28.01.14 11:39 8656 9

Останні події, які відбувались у країні та минулої суботи у центрі Вінниці, привели сьогодні на Майдан Незалежності вінничан, незгодних із будь-якими можливими проявами насильства. З людьми зустрівся міський голова Володимир Гройсман разом з своїми заступниками та депутатами міськради. Він запевнив, що міська влада не допустить у місті безладу і будь-яких насильницьких дій.

Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці

Вранці 28 січня на центральну площу міста прийшли ті, хто переживав, щоб події, які сталися кілька днів тому біля Вінницької облдержадміністрації, не повторились у міській раді. Переважно – чоловіки різного віку. Прийшли, щоб стати на захист міста в разі можливих провокацій.

Станом на вчорашній день по місту такі розмови ходили. Правоохоронні органи зі свого боку вжили заходів для забезпечення громадського порядку. Але жодної активності вони не проявляли.

Майдан Незележності у Вінниці

Людей на площі перед міською радою зібралось доволі багато. До вінничан одразу вийшов міський голова Володимир Гройсман з своїми заступниками та депутатами міської ради. На початку зустрічі всі вшанували пам'ять та схилили голови на знак скорботи за загиблими через останні події в країні. Володимир Гройсман ще раз підкреслив, що засуджує насильство і сподівається, що вже сьогодні будуть зроблені перші кроки для політичного вирішення ситуації мирним шляхом, і важливо, щоб людей почули. Міський голова також підкреслив, що не бачить іншого майбутнього для розвитку України як повернення на шлях європейської інтеграції.

Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці

Стосовно ситуації в місті Володимир Гройсман запевнив, що влада Вінниці стане на заваді будь-яким спробам насильства та деструктивних дій на території міста. «У місті ніколи нікому не чинилось і не буде чинитись жодних перешкод для вільного і мирного виявлення своєї думки. І для Вінниці дуже важливо, щоб жодних провокацій, жодного насильства у місті і надалі не було. Все, що потрібно для цього робити – ми зробимо, - підкреслив Володимир Гройсман. – Ми працювали і будемо працювати для нашої громади. У моєму серці є два прапори, яким я присягав і присягаю: прапор України і прапор Вінниці. У мене і моїх колег є ваша довіра, яку ми дуже цінуємо, і докладемо усіх зусиль, щоб у Вінниці був мир і спокій».

Він також подякував людям за небайдужість до міста та повідомив, що вчора міська рада зробила офіційне звернення до вінничан і усіх органів влади щодо подій в Україні, а також прийняла міський бюджет.

Фото

Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці Володимир Гройсман: В моєму серці два прапори – України і Вінниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. 2США
  2США
  30-01-14, 15:14 | IP:94.45.138...
  "в тамошнем раю" - но никто оттуда не возвращается. Не знаете почему?)
 • 8. Маслова Татьяна Ивановна
  Маслова Татьяна Ивановна
  30-01-14, 12:52 | IP:46.203.33...
  согласна с США.какой там рай знаю от друзей живущих в тамошнем раю.я украинка и горжусь этим.кулаками а не работой добиться ничего нельзя.я это знаю и мне стыдно за майдан который зомбирован фашизмом.вообщето у меня 40лет стажа и на своем веку я многое повидала.Слава Украине.
 • 7. Из США
  Из США
  29-01-14, 14:35 | IP:71.183.177...
  Бандеровцев цикавыть не экономика, не политика, не культура, а "мова", "вышиванкы" и "греко-католыцька цэрква". Три дотационных области пытаются при помощи запада руководить страной. Чем больше вы будете выступать против кстати лигитимной и законно обранной большинством власти, тем больше вы разваливаете страну в угоду США и ЕС. Вы проигравшие. Свою правоту доказывайте на выборах, а не на кулаках как привыкли это делать бандеровцы. Поверьте мне, туда, куда вы стремитесь совсем не рай.
 • 6. С11
  С11
  29-01-14, 12:12 | IP:82.207.15...
  Татьяна, во-первых, я ни кому не хамила, а во-вторых читайте внимательней, я о том и говорю, что милицию поставили охранять облараду и отдали им приказ не оказывать сопротивления этим "мирным протестантам", тупо поставили людей под удар, а сейчас наш прекрасный мэр говорит так красиво (это он умеет, не спорю), но про них даже не вспомнил, вот за это и обидно.
 • 5. Маслова Татьяна Ивановна
  Маслова Татьяна Ивановна
  29-01-14, 10:34 | IP:46.202.245...
  С11 заткнись.я находилась в центре во время вашего штурма.милиция первой неначинала бить огалделую шайку правых зверей.В.Б.спасибо вам и вашей команде за все что вы делаете для нашего города.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)